اجرای مانور تعمیرات جهادی و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی گفت: مانور تعمیرات جهادی و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، اکبر حسن‌بکلو از برگزاری مانور تعمیرات جهادی و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان خبر داد و گفت: این مانور با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و نکات ایمنی به مدت ۲ روز در شهرستان بوکان اجرا می‌شود.
وی افزود: این مانور به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع برق، کاهش خاموشی‌های ناخواسته این شهرستان و نیز افزایش تاب آوری شبکه توزیع برق در شهرستان بوکان برگزار می‌شود.
حسن‌بکلو عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این مانور ۲ روزه بر روی ۷ فیدر و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه با حضور ۲۰ اکیپ خط گرم و سرد متشکل از ۱۰۰ نفر نیروهای متخصص فنی و اجرایی از سطح استان انجام می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: محدوده مانور بر اساس اولویت بندی و شناسایی عیوب شبکه و حساسیت مشترکین تعیین و عملیاتی خواهد شد .
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: تمامی برنامه‌ریزی‌ها و بازدیدها برای عملیاتی کردن این مانور انجام شده و هزینه اجرای آن، ۴۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی تصریح کرد: برگزاری این مانور حاصل تلاش و زحمات مجموعه‌ای از پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان می‌باشد که برای اجرای این مانور برای اولین بار در سطح استان، نیروهای متخصص شرکت توزیع نیروی برق از سراسر استان، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و نکات ایمنی در محل برگزاری مانور حضور خواهند داشت.

48

کد خبر 1432919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =