«گاو آمریکایی» به ۳ جشنواره جهانی راه یافت

فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» به کارگردانی آسمان طوسی به سه جشنواره فیلم خارجی راه یافت و در ماه‌های پیش‌رو در آن‌ها رقابت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» با کارگردانی و نویسندگی آسمان طوسی در سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی اسنابروک osnabrueck آلمان  اکران می‌شود.این فستیوال ویژه کودکان و نوجوانان است که «گاو آمریکایی» به بخش مسابقه آن راه یافته است.

این فستیوال باتوجه به شیوع کرونا در جهان امسال ۲۱ تا ۲۵ اکتبر (۳۰ مهر تا ۴ آبان) به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

رویداد بین المللی بعدی که «گاو آمریکایی» در آن پذیرفته شده، بخش مسابقه بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی المپیا olympia یونان است. این جشنواره که ویژه کودک و نوجوان است از ۲۸ نوامبر تا ۵ دسامبر (۸ تا ۱۵ آذر) برگزار می‌شود.

این فیلم کوتاه همچنین در جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو (iff) که از ۲۹ الی ۳۰ شهریور ۹۹ در شهر سانفرانسیسکو در ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود، به رقابت با دیگر آثار می‌پردازد.

همچنین چندی پیش جایزه‌ بهترین فیلم جشنواره‌ داکا (Dhuka) بنگلادش به فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» که اولین فیلم داستانی آسمان طوسی است، تعلق گرفت.

 پروفیلم فست مسئولیت پخش بین المللی این اثر را برعهده دارد.  «گاو آمریکایی» هم اکنون در گروه سینمایی هنر و تجربه در بسته «بازگشت کوتاه» در حال اکران است.

در خلاصه این فیلم آمده است: «پسربچه ای به اسم صاحب، مالک تنها گاومیش نر از نژاد آمریکایی در روستاست ... .» در این فیلم، علی اکبر شرهان زاده ایفای نقش کرده است.

۲۴۱۲۴۵
کد خبر 1432927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =