روشن: آبدارچی باشگاه باید کریمی را از باشگاه پرت کند بیرون

پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید علی کریمی تا وقتی به استقلال نیامده بود هم این‌قدر طرفدار و کیا و بیا داشت که الان خودش را برای استقلال می‌گیرد؟

روزنامه خبر ورزشی نوشت: حسن روشن کاپیتان اسبق و شماره ۱۰ تیم استقلال در اواخر دهه ۵۰ و اوایل دهه ۶۰ در این باره که علی کریمی در واکنش به یکی از معاونان باشگاه استقلال بی‌احترامی کرده و رقمی نادر (به قول احمد مددی) را برای تمدید قراردادش پیشنهاد داده با ما همکلام شد.

خبر دارید علی کریمی در واکنش به حرف‌های معاون ورزشی باشگاه استقلال که گفته رقم قرارداد درخواستی کریمی نادر است چه گفته؟
اصلاً نمی‌دانم علی کریمی کجا بازی می‌کند!

شماره ۶ استقلال است که گفته «مرا قطری‌ها می‌خواهند و مددی را نمی‌شناسم و او عشق مصاحبه است که درباره من حرف زده و من فقط با مدیرعامل حرف می‌زنم.»
عجب! من اگر آبدارچی باشگاه استقلال هم بودم می‌گفتم از دم در باشگاه پرتش کنند بیرون. ماندن در استقلال لیاقت می‌خواهد. من که مددی را نمی‌شناسم ولی اگر واقعاً قطری‌ها ۳۰میلیارد به این بازیکن می‌دهند بهتر است برود تا یک پولی هم به استقلال برسد. من و علی پروین را هم قطری‌ها می‌خواستند ولی ماندن در این دو تیم (استقلال و پرسپولیس) ارزش معنوی دارد که از ارزش مادی اش بیشتر است.

برای علی کریمی؟
بله! تا وقتی به استقلال نیامده بود هم این‌قدر طرفدار و کیا و بیا داشت که الان خودش را برای استقلال می‌گیرد؟ هر چه دارد از این تیم است. برود! تیمی که به یک بازیکن بند باشد که تیم نیست. آن هم استقلال که برای پوشیدن پیراهنش صف کشیده‌اند.

جالب است که کریمی باید امروز در دوحه کنار تیم باشد و طبق قراردادش در فصل ۹۹-۹۸ فوتبالی تا آخرین بازی لیگ قهرمانان برای تیم بازی کند ولی گفته من نمی‌روم؟
محرومش کنند. پولش را هم دپو کنند و تازه از پرداختی‌هایی که دریافت کرده هم جریمه‌اش کنند تا حساب کار دست بقیه بیاید. مدیریت یعنی این. مدیری که روبه‌روی این قبیل بازیکنان سکوت کند مدیر نیست.

چطور؟
زمانی که تیمسار خسروانی مدیر باشگاه استقلال بود ما آرزو می‌کردیم یک بار او را از نزدیک ببینیم تا این‌که بالاخره یک بار که به پرسپولیس باختیم گفتند تیمسار می‌خواهد با تیم حرف بزند. از لحظه‌ای که رسید به همه بد و بیراه گفت تا وقتی رفت و ما جرأت نکردیم سرمان را بالا بیاوریم. مدیری که به حرف بازیکن باشد مرا یاد یک روایتی می‌اندازد.

چه روایتی؟‌
می‌گویند به یکی گفتند «رمز پیروزی‌ات چیست؟» که گفت: «پیروزی رمز ندارد. نردبان نیست که از پله‌هایش بالا بروید. هر کس بخواهد همه دور و بری‌هایش را از خودش راضی نگه دارد شکست می‌خورد.» این‌جا فوتبال است و مدیریتش باید طوری باشد که با متخلف برخورد شود تا کسی توقع دریافتی آن‌چنانی نداشته باشد.

گفته شده فقط برای خط دفاعی استقلال ۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است!
وقتی باشگاه آکادمی درست و حسابی ندارد همین می‌شود. باشگاهی که نتواند نیازهای خودش را برآورده کند سازنده نیست و تیم‌های مصرف‌کننده همیشه به این روز دچار می‌شوند. باز هم می‌گویم حتی آبدارچی بودن یا مدیرعامل بودن در این باشگاه لیاقت می‌خواهد و کار هر کسی نیست.

این مطلب را هم بخوانید: چه کسی پشیمان است؛ سلطانی‌فر یا سعادتمند؟

43503

کد خبر 1433081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
  0 0
  هنوز رودست حسن روشن بازیکن نیومده عجب دورانی بود ! حسن روشن ، علی پروین و پرویز قلیچ خانی چه بازیکن هایی بودن سرعتی ، خوش تکنیک ، خلاق ، شوت زن واقعا درست می گه این کریمی کجا و حسن روشن کجا
 • سیاوش IR ۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
  0 0
  پیشکسوت با این ادبیات زشت واقعاً باعث تاسفه
 • ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
  0 0
  این روشن هر از گاهی از خواب بیدار می شود و به زمین و زمان بد و بیراه می گوید و می رود! از او بپرسید در باشگاه از مدیران ، کادرفنی و بازیکنان از ادوار گذشته تا به حال چه کسی را غیر از خودش قبول دارد؟! قطعاً هیچکس!
 • مجید AE ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
  0 0
  فقط بیرون گود نشسته میگه لنگش کن،هیچ وقت حامی نبوده
 • سیاوش IR ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
  0 0
  پیشکسوت با این ادبیات زشت واقعاً باعث تاسفه