۸۳ واحد صنعتی در فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان ثبت شد

کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان گفت: تاکنون ۸۳ واحد صنعتی فناور و دانش‌بنیان در سایت فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان، زهره ولی روز پنجشنبه با اعلام این خبر، افزود: ۱۴۳ محصول در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری، الکترونیکی، معدنی، فلزی، شیمیایی، پزشکی و دارویی توسط این واحدهای دانش‌بنیان و فناور درسایت http://semnan.techmart.ir به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۷۴ کاربر در سایت فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان ثبت‌نام کرده‌اند، بیان کرد: صاحبان واحدهای فناور و دانش‌بنیان می‌توانند برای توسعه فروش و صادرات محصولات در سامانه ثبت‌نام کنند.

ولی با اشاره به فعالیت فن‌بازار منطقه‌ای در ۲ بخش بازار فیزیکی و بازار مجازی، تصریح کرد: سرعت‌بخشی در فرآیند مبادله فناوری بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان فناوری از اهداف راه‌اندازی فن‌بازار مجازی است.

کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای استان سمنان اظهار داشت: سامانه فن‌بازار فرصتی را برای صاحبان فناوری محصولات فراهم می‌کند تا محصول خود را معرفی کنند.

وی در ادامه افزود: آشنایی متقاضیان فناوری با محصولات عرضه شده و بیان نیازهای فناورانه به تولیدکننده محصولات فناور از دیگر ویژگی‌های این سایت مجازی است.

ولی خاطرنشان کرد: تاکنون، کارگزاری فن بازار منطقه‌ای استان سمنان بیش از ۱۰۰ مورد نیاز فناورانه واحدهای صنعتی را شناسایی و ۲۰۰ مورد قرارداد بازاریابی و فروش را منعقد کرد.

46

کد خبر 1433499

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =