فراخوان ثبت نام کاندیداها در شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

دانشجویان علاقه مند به کاندیداتوری در شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تا ۱۷ مهرماه سالجاری می توانند جهت ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج؛ محمد داستین، کارشناس مسئول انجمن های علمی دانشجویی مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد: انتخابات انجمن های علمی دانشجویی با توجه به شرایط خاص کشور(شیوع بیماری کرونا) در مهرماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار خواهد شد و اعضای شورای مرکزی جدید از آبان ماه شروع به انجام فعالیت های خود خواهند کرد.
وی گفت: مسئولیت نظارت بر انتخابات به عهده شورای نظارت انجمن های علمی دانشگاه خواهد بود و کمیته اجرایی انتخابات با انتخاب مستقیم معاون فرهنگی و دانشجویی تشکیل و وظیفه برگزاری انتخابات را در کمال صحت و سلامت بر عهده دارد.
در ادامه کارشناس مسئول انجمن های علمی دانشجویی مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج شرایط داوطلبان کاندیداتوری را بیان کرد:
الف: شرایط عمومی
۱. اشتغال به تحصیل در رشته مربوط
۲. عضویت در انجمن
۳. عدم عضویت در شورای مرکزی دیگر تشکلهای دانشجویی اعم از صنفی، سیاسی، ورزشی و فرهنگی
۴. در مواردی که فرد دارای محکومیت انضباطی باشد منجر به توبیخ کتبی و درج در پرونده یا بالاتر است(تشخیص صلاحیت داوطلبین بر عهده معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه)
۵. گذراندن حداقل یک و نیم سال تحصیل برای دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکترای عمومی
۶. عدم کسب معدل مشروط در نیم سال تحصیلی گذشته
ب: شرایط اختصاصی
۱. معدل نیم سال گذشته داوطلبان کمتر از میانگین معدل گروه در همان نیمسال و یا کمتر از ۱۴ نباشد
۲. داشتن حداقل یک مقاله علمی چاپ شده در نشریات علمی ترویجی، علمی پژوهشی با علمی مروری و نشریات علمی تخصصی مشروط به تایید مدیر گروه یا استاد یا استاد مشاور انجمن
۳. اجرا یا همکاری در اجرای یک طرح پژوهشی و ارائه تاییدیه از کارفرما یا مجری طرح
۴. تالیف یا همکاری در تالیف یا ترجمه کتاب
۵. همکاری در مشارکت در اختراع ثبت شده در کارآفرینی مورد تایید مراجع ذیصلاح
داستین در پایان ضمن اشاره به اینکه برنامه زمانبندی انتخابات از ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ لغایت ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ است خاطر نشان کرد: دانشجویان عزیز می توانند برای اعلام کاندیداتوری مشخصات خود را برای دبیر انجمن علمی رشته مربوط ارسال کنند.

۴۶

کد خبر 1434024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =