ضرورت تشکیل کارگروه برای تسریع در اجرای طرح توسعه امامزاده حسین

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: طرح ساماندهی امامزاده حسین (ع) همت دست جمعی می‌خواهد لذا لازم است کارگروهی تشکیل و بر فعالیت دستگاه های مربوطه نظارت شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین در نشست طرح توسعه امامزاده حسین (ع)گفت: طرح ساماندهی امامزاده حسین (ع) همت دست جمعی می‌خواهد لذا لازم است کارگروهی تشکیل شود تا همه کارکردها و هزینه ها در جای خود استفاده شود و بر مجموعه شهرداری، اوقاف، نمایندگان مجلس و سایر دستگاه های مربوطه نظارت داشته باشد.
قدرتی گفت: اولویت اجرای این طرح آن است که باید تملک تمامی پلاک ها و اسنادی که به نام شهرداری است به نام امامزاده حسین شود و اسنادی که در جریان تملک به نام شهرداری، سازمان مسکن  وسایرادارات شده به نام این بقعه متبرکه طبق مقررات منتقل وتمام طرحهادراین جهت در اراضی تملک شده اجرا شود.
او افزود: کارگروهی باعضویت ادارات مربوط و نماینده دادستان تشکیل شود و هزینه های لازم را در تملک املاک باقیمانده و نظارت بر انجام امورداشته باشد.
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: رعایت حقوق عمومی مردم در تصمیم گیری‌های مسئولان اجرایی باید مورد توجه جدی قرار گیرد و دستگاه قضایی نیز از امروز وارد این پروژه شده و بر روند اجرای آن طبق قانون نظارت می کند و با کسانی که بخواهند از مدار قانون خارج شوند قاطعانه برخورد می کند.

48

کد خبر 1434146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =