جزئیات پیشنهاد پر زرق و برق باشگاه آمریکایی به سوارس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا با وجود دریافت پینشهادی که می‌توانست او را به پردرآمدترین بازیکن لیگ آمریکا تبدیل کند، ترجیح داد در اروپا بماند.

لوئیس سوارس مهاجم تیم فوتبال سوارس که در تدارک جدایی از این تیم قرار دارد به پیشنهادی که از سوی یکی از تیم‌های لیگ حرفه‌ای آمریکا (MLS) داشت، نه گفت.

طبق گزارش ESPN، پیشنهادی که سوارس دریافت کرده از اینترمیامی تیم تحت تملک دیوید بکام و رقم آن 8 میلیون یورو در سال است که او را به پردرآمدترین بازیکن MLS‌ تبدیل می‌کرد. او اما هنوز خودش را آنقدر به پایان دوران بازی‌اش نزدیک نمی‌بیند که بخواهد در فوتبال آمریکای شمالی آماده بازنشستگی شود.

از یوونتوس به عنوان محتمل‌ترین مقصد سوارس 33 ساله یاد می‌شود، هر چند طولانی شدن پروسه صدور گذرنامه ایتالیایی برای او به عنوان پیش‌شرط بازی در یوونتوس ممکن است مانع از پیوستن‌ این بازیکن ملی‌پوش به بانوی پیر شود.

در حال حاضر پردرآمدترین بازیکن MLS گونسالو ایگواین است که به تازگی از یوونتوس به تیم اینترمیامی پیوسته است. گفته می‌شود که او در این تیم سالانه 7.5 میلیون یورو حقوق می‌گیرد که 1.5 میلیون یورو بیش از رکورددار قبلی، زلاتان ابراهیموویچ در تیم لس‌آنجلس گلکسی است. سوارس با قبول پیشنهاد تیم تحت تملک دیوید بکام می‌توانست این عنوان را به خود اختصاص دهد اما او ترجیح می‌دهد که در فوتبال اروپا بماند.

سوارس روز پنجشنبه در ایتالیا آزمون زبان انگلیسی که یکی از بخش‌های آزمون او برای اخذ تابعیت ایتالیایی است را با موفقیت پشت سر گذاشت و نمره قبولی گرفت؛ با این حال هنوز ممکن است که او نتواند به یوونتوس ملحق شود. قهرمان فصل گذشته سری A سهمیه دیگری برای استفاده از بازیکنان غیراروپایی ندارد و به همین دلیل اگر نتواند تا قبل از اعلام فهرست بازیکنانش برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا، با سوارس قرارداد ببندد، قید خرید او را خواهد زد.

256 251

کد خبر 1434171

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =