۲۱۷ نفر
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
پشیمانی سعید راد از بازی در سریال «دل»

فارس نوشت: سعید راد بازیگر سینما و تلویزیون از حضور در سریال «دل» ابراز پشیمانی کرد و گفت: هیچ وقت این سریال را دنبال نکردم.

سعید راد»که مهمان تلفنی یک برنامه رادیویی در رادیو تهران بود، در پاسخ به سوال مجری برنامه راجع به حضور در سریال دل به کارگردانی «منوچهر هادی» گفت: می‌خواستم بازی در سریال‌های خانگی را تجربه کنم. نمی‌خواهم بگویم کاش نمی‌کردم چون دیر یا زود این اتفاق می‌افتد. اما این کار راضی‌کننده نبود. چون سناریو را کامل نخوانده بودم و ۱۰ صفحه، ۱۰ صفحه در اختیار من قرار می‌دادند. حتی زمانی موردی پیش آمد به من گفتند سناریو را می‌خواندی! من راضی نیستم چون برای این نقش‌ها ساخته نشدم. آن سینمایی که کار می‌کردم، سینمای ۳۵ میلیمتری از بین رفته است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که پدر خانواده چطور یکباره بعد از مدتی که در کما بوده، یکباره به هوش می آید و تازه همه را هم می زند، آیا به چنین مسائلی اعتراض نکردید؟ عنوان داشت: اصلاً مسئله اعتراض نیست. این اشتباهی بود که من کرده‌ام و پای آن ایستاده‌ام. تا آخر کارم را تمام کردم، چون عادت ندارم کاری را قبول کنم و آن را به حال خودش رها کنم. تجربه‌ای بود که برای من جالب نبود و امیدوارم هیچ‌وقت دیگر تکرار نشود. 

سعید راد همچنین گفت که خودش این سریال را در زمان پخش دنبال نکرده و در این باره توضیح داد: این کار را دنبال نکردم، برای اینکه می‌دانستم چه خبر است. مطمئناً اذیت می‌شدم. من جلسه هفتم و هشتم فیلمبرداری، فهمیدم اما چون تعهد داده بودم باید ادامه می‌دادم. سعی کردم فضایی باشد گروه اذیت نشود. من همیشه یک چیزی را گفتم آدم‌هایی که فکر می‌کنند کارهای بزرگ می‌کنند خودشان باید بزرگ شوند و بزرگ فکر کنند؛ اگر نمی‌توانند بزرگ فکر کنند حتماً نمی‌توانند کارهای بزرگ انجام دهند. 

وی افزود: سینمای ما و نمایش‌خانگی همین است! بلبشویی است که همه از هم دفاع‌ می‌کنند. کارگردان چیزهایی می‌گوید که من تا به حال نشنیدم و دفاع‌هایی می‌کنند که قابل تأمل است. فضای‌مجازی در این میان، همه را هدف قرار می‌دهد. مردم به خودشان حق می‌دهند هر نوع توهین و تشویق بی‌موردی را داشته باشند.

وی با بیان اینکه ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در این چند سال مخاطب را جذب سریال‌های ترکیه‌ای و خارج از کشور کرده‌ایم؛ هیچ‌کسی هم مقصر نیست، تصریح کرد: فقط تعجب می‌کنم چرا تلویزیون با این مدیران لایق و بودجه‌های خوب، این چیزها را درست می‌کند که جذاب نیستند. مردم به طرف چیزهایی می‌روند که شاد و یکسری چیزهایی ببینند که زندگی را به قول امروزی‌ها به سمت لاکچری‌بازی ببرد. در انتخاب بازیگران آنقدر اشتباه می‌کنند که چهره حامد بهداد و ساره بیات برای اینطور نقش‌ها ساخته نشده‌اند. چون آنقدر افسرده، غم‌بار و سن بالا هستند.

راد در پاسخ به این سوال که اعتراض نداشتید؟ تصریح کرد: اعتراض کردم اما دیدم که من باشم یا نباشم فرقی نمی‌کند. صورت‌شان شاد نیست برای عشق و عاشقی که مردم همذات‌پنداری کنند! حامد بهداد بازیگر فوق‌العاده‌ای است و ضد قهرمان‌ خوبی است. اما مگر من خودم در نقش پدر چه کاری می‌توانستم بکنم؟ اوایل قدری خواستم با طرح و اصولِ خودم پیش بروم اما دیدم فضا این طوری نیست. می‌خواهند زود بگیرند و تمام کنند؛ ۲۰ قسمت را ۳۰ قسمت و ۳۰ قسمت را ۴۰ قسمت کنند و حتی یک مقدار جا داشت حتی ۵۰ قسمت هم سریال را درمی‌آورند. چون مردم مهم نیستند و می‌خواهند تجارت کنند. 

وی در پایان گفت: من این شناخت را دارم که بگویم اشتباه کردم و سعی میکنم دیگر این کار را نکنم. چون من هم که ۷۰ فیلم پشتم است، دارم به مخاطب توهین می کنم و این قشنگ نیست.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1434484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 56
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهدی IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  این که شما پولت رو بگیری و بعد این حرفها رو بزنی توهین به مخاطب هست.پشیمانی واقعی هزینه دارد و من تا به حال ندیده ام هنرمندی ابراز پشیمانی اش را با بازگداندن منافعی که بدست آورده و عذرخواهی از بینندگانی که مغموم شده اند ابراز کند و بعید است بعد از این هم ببینم.حداقل کار این است که اگر قادر به این کار نیستیم در برابر انتقاد دیگران سرمان را پایین بگیریم...
  • فرید محمدی IR ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   حالا دیگه تو این مملکت توقع داری این وقت و زمانی رو که گذاشته رو پولش رو پس بده !!! همینکه اقای راد قربون مردانگی و معرفت زمان قدیمش برم گفته که اشتباه کرده هم از ایشان خیلی ممنونم همین مارا بس است . خودت باشی پول رو پس میدادی اخه یه چیزی بگو با عقل ادمیزاد جور در بیاد فرید هستم از ابادانی های خیلی قدیم خدارحمت کنه مرحوم فردین و ملک مطیعی و ...
  • رسول IR ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   98 7
   دوست من معلوم است پاسخ های آقای سعید راد را بدقت و کامل نخوانده ای، ایشان فرمودند که از قسمت 7 و 8 متوجه خوب نبودن سریال و ایرادات آن شده اند و در جایی دیگر فرمودند که چون قرارداد دارند و عادت ندارند کاری را نیمه کاره رها کنند یعنی رفیق نیمه راه نیستند مثل بعضی ها، و برای احترام به مخاطب ادامه دادند چون ممکن است ایشان خوششان نیاید ولی با توجه به فروش سریال نشان می‌دهد مورد توجه خیلی ها هم بوده است و برای احترام به این دسته از مخاطبان ادامه داده اند بهتر است همواره از داشته هایمان با عزت و احترام نام ببریم نه وقتی که بعد از 120 سال از بین ما رفتند بگوییم عجب نازنینی بود (؟؟).
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  کاری که از دست منوچهر هادی بر میومده همین بوده توقع زیاد نمیشه داشت
 • IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  اين بابا هم مانند يك كودكستاني وقتي پوله را خورد و حال و هولش را كرد ياد پشيماني مي افته ناز ...
  • IR ۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   60 37
   اشتباه مثبت دادم،یکم بیشتر فکر کن
  • ناشناس IR ۰۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   3 0
   راجع به اقای راد بهتره درست صحبت کنی چون میدونی چه بازیگر ارزشمندی هستن
 • بی نام IR ۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  آن هفتاد فیلمی که ایشان می فرمایند پشت سرشان است ،اکثرشان چندان فرقی با این سریال ندارند ، حالا چطور شده ته پیاز تلخ شده است ؟
  • IR ۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   0 0
   پیاز تهش تلخه اینم یه طعم جدیده
  • من نه منم IR ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   0 0
   اون ته خیاره ک تلخه6
 • مریم RO ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  76 22
  یک بازیگر خوب و صاحب تجربه مثل آقای سعید راد باید همه جوانب را در نظر بگیرد و بعد قبول نقش نماید .نه زمانی که کار به نیمه برسد !!ا شخصا بنا به مصالح و منافعی نخواسته سناریو را تا خط آخر بخواند و نسبت به تغییراتش هم مطالبه گر باشد !!
 • IR ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  94 8
  بیشتر به نظر میامد پولشویی مهم باشه تا سریال
 • ناشناس GB ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  23 81
  واقعا از یک هنرمند بعیده بیاد چنین حرفی بزنه آقای راد لطفا دستمزدی که برای بازی در این سریال توافق کردین هم اعلام کنین اینکه هنرمندی بیاد بگه از بازی در سریالی پشیمانم خیلی ناراحت کنندهست تازه سریال دل هر چقدر منتقد داشته باشه از این طرف طرفداران بخصوص خودشو داره برای کارهای وطنی ارزش بزارین تا مردم نرن سریالهای کشورهای همسایه رو تماشا کنن
 • علی صفاریی IR ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  99 15
  در میان سریال های از این دست فقط و فقط شهر زاد که نهایت دقت و ظرافت با بازیگران کار کشته و هوشیار و کار بلد که هم حق مطلب را ادا کردند و هم کارگردان را سر بلند
 • IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  تاوقتی این چرندیات مخاطب داره همینه. اگه مردم هر آشغالی رو تماشا نکنن اینجوری نمیشه
 • IR ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  135 2
  واقعا سریال دل فقط تبلیغ زندگی لوکس و لاکچری بود.
 • ۰۰۰۰۰۰۰۰ IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  35 30
  واقعا برای سعید راد متاسفم چون اون و بقیه بازیگر ها خودشون رو خراب کردن منوچهر هادی فیلم و سریال های قشنگی میساخت نمیدونم چرا دل رو اینجوری کرد
 • بیننده IR ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  74 6
  چرا به همه نمایش خانگیها نسبت میدن،مگه شهرزاد و همگناه و قهوه تلخ خانگی نبودن؟؟با اونهمه مخاطب راضی.
  • مهدی IR ۰۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   0 0
   از قهوه تلخ راضی هستی؟ اصلا تهش چجوری تموم شد؟
 • موسوی IR ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  82 4
  توی این مملکت همه بفکر کاسبی ودلالی ولابی گری هستند فرقی بین فوتبال وسینما و سیاست و...نیست همش دیگه کثیف شده از مردم کشورم عذر میخام ولی شیوه بدی برای زندگی انتخاب کردیم .که قهر خداوند رو بدنبال داره
 • مهدی فرهنگ پور IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  50 4
  درود آقای راد من شما را با فیلم سینمایی عقابها شناختم البته بگذریم که یکباره به خارج کشور رفتید...سریال دل با توجه به جنبه تجاری آن، تجملات را تبلیغ می کرد...و ذهن مخاطب را بدنبال خودش میبرد به فضایی که معضل طبقات اجتماعی امروز ایران است، فضای تردید، وحشت ، احساس گناه و از همه مهمتر خودبینی و خودمحوری نسل جدید
  • IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   6 1
   الان چه اشکالی داره به خارج کشور رفته باشه؟
 • IR ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  45 6
  کمی به جوانها انگیزه بدین شما بازیگر توانایی هستید هیچ گاه از بزرگی شما کم نخواهد شد
 • FR ۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  34 33
  موندم اگر مردم خوششون نیومده چرا تا آخرش رو می بینن. پس خوششون اومده. آقای راد شما بزرگوارید اما مردم دنبال مصیبت و بدبختی هستن که مراسمهای عذا رو طولانی و عروسی رو یک شبه میگیرن. من زیاد اهل فیلم نیستم. اما چند قسمتی رو دیدم . فیلم جالبیه. فقط زیادی موسیقی داره و میشد هر قسمتش ۳۰ دقیقه ای باشه. بهرحال باب میل جوونها بود.
 • فاطیما IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  27 9
  اگه واقعا بودن یا نبودنت فرقی نمیکرد میومدی بیرون . مردم که مهم نیستن از نظر اینا. با این سریال مزخرفشون
 • Bahar IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  49 7
  واقعا فیلم مضخرف شد و حامد بهداد و ساره بیات اصلا به نقششون نمیخوردن! فیلم خیلی اب یخ شده مخصوصا حتی این اواخر همه فیلم رو هم روی دور اروم گذاشتن دیگ بجای اب یخی حوصله سر بر هم شده!
  • IR ۰۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   0 0
   آره والا
 • علی IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  41 5
  اخه واقعا فقط دارن جوونهارو از راه به در میکنن همگناه تموم شد اینو هی دارن کش میدن
 • IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  9 30
  خوب بود ممنون از همه
 • رضا IR ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 0
  بایددرایت بیشتری بکاربردتاکارهایتان زیر سوال نرودخیلی ها دنبال کردن ازنقش و شما هم جالب قابل تحسین است ازبزرگوارییتان که شکسته نفسی میکنی همیشه پاینده موفق و سلامت باشید
 • IR ۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 0
  چه عجب حداقل یکی اعتراف کرد به درد نخورد بوده پروژه ای که توش کار کرده مثل سیروس مقدم و بازیگرانش نیومد ماله بکش که فیلم پایتختی که همیشه اخلاق گرا بود دو سری آخری و به خصوص فصل آخر گند زدن و چیزی از خانواده ندیدیم یا مثلا گریم مسخره نرگس محمدی که هیچ کدوم نگفتند ما اشتباه کردیم بازم دم سعید راد گرم.
 • مهدی IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 0
  جناب فرید اونطور که شما می فرمایید هم نیست.توی همین مملکت و همین شرایط ایرانیان شرافتمند زیادی هستند که بخش قابل توجهی از دارایی های خودشون رو صرف رفع مشکلات دیگران میکنند.البته من همانطور که بیان کردم از این جماعت چنین توقعی ندارم .فقط گفتم حداقل پولت رو که گرفتی از این جور صحبتها نکن .اگه بعد از قسمت هفتم فهمیدی در پروژه آشغال سازی مشارکت کردی به خاطر این ادامه دادی که قرار دادت آسیب نبینه نه تعهد.چون سریالی که فیلمنامه نداره به محض عدم حضور شما یک داستانی سر هم میکنه که نبود شما رو جبران کنه.از شجاعت بهتر صداقت هست.انجام تعهد یعنی حداقل تا وقتی سریال در حال پخش هست بهش ضربه نزنی
 • علی حاتمی IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 0
  حرفات لایک داشت آقای راد
 • محمدرضا IR ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 1
  خدارو شکر یک قسمت هم تلویزیون و شبکه نمایش خانگی ندیدم تا به شعورم توهین بشه.
 • IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 1
  جدیداً خبلی مغرورانه صحبت میکنه ونظر میده.
 • محمدملکی IR ۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 0
  ما مردم یه کشور جهان سوم هستیم. هرکاری باید متخصص خودشو داشته باشه والبته مطمعن و مستند قضاوت کنه. نه طرفه کسی رو بخاطر منافع شخصی بگیره. کاشکی برای هر موضوعی تیم کارشناسی درستی باشه تا ادم بجای تجربه کردن و هزینه بیخود با اگاهی سمت چیزی بره. نه فیلم هر چیزی حتی وسائل صنعتی. من در مورد فیلم نگاه کردن به خاطره نمره 8.6 mpd یا هراسم بود dark رو نگاه کردم. فیلم های ایزانی 90 درصدشون خانوادگی و عتشقانه هستن نه اینکه متبحرن بخاطر اینکه چیز دیگه ای نمیتونن بسازن توانشو ندارن. پیشنهاد میکنم سریال های روز دنیا رو ببیند تا سطح بینشتون و ذهنتون بالا بره
 • الهام IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 0
  تو این فیلم که فقط بازیگرا از پله خونشون رفتن بالا اومدن پایین خداییش زانو درد نگرفتین ۶۰قسمتش کن خجالت نکش
 • مهرداد IR ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  واقعا آقای راد درست میگن،آخه ساره بیات بااون سن وسالش میاد جای آدم۲۰ساله بازی میکنه؟من چندقسمت اولش رودیدم دیگه هم ندیدم،مایه آبرو ریزی سینمای ماست،هدف این تولیدکننده ها فقط پوله...پولشون بده هرکاری که میخای بکن،هیچی دیگه مهم نیس
 • IR ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  کلا آقای هادی رسالتشون در سینمای ایران به رخ کشیدن تجملات و زندگی طبقه مرفه جامعه هست، درصورتی که خودشون از متوسط جانعه بالا اومدن . آقای راد هم قطعا موقع دریافت دستمزد حضورشون کاملا رضایت داشتن که افتخار دیدارشون رو در این سریال داشتیم و گفتن این موضوعات فقط تخریب تیم تولید و کار هست . و جناب راد زیاد نگران نباشید الان چیزی بهتر از سینما و تلویزیون ایران بیرون نمیاد .
 • داود RO ۰۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  به نظر من اوایل سریال خوب بود بعد از یه مدتی فکر کنم قسمت ۱۳ ۱۴ بود که من و خانمم به این نتیجه رسیدیم که هیچ اتفاقی که جدید باشه نمیفته و افتابه گرفتن تو فیلم و دیگه ندیدیم و از این بابت خیلی خوشحالیم که تونستیم پیش بینی کنیم که اب بستن توش خداییش هم دیگه نگرفتیم و ندیدیم حالمونم بد نشد
 • ماریا IR ۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  سریال خیلی مزخرفی بود ، چه نکته اموزشی داشت؟ جز زندگی های انچنانی ، جز خیانت تو زندگی؟ این همه مشکل تو جامعه هست بیان فیلمهای بسازن که مردم رو اگاه کنن که مشکلات کمتر بشه نه اینکه به مشکلات دامن بزنن
 • Leyla931 IR ۰۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  اتفاقا تنها نقطه ی مثبت این سریال ساره بیات وحامد بهداد هستند واین فرهنگ را جا میاندازند که ازدواج درسنین پایین جایز نیست وباید به بلوغ اجتماعی رسید!ودرسنین پایین جز بچه بازی وطلاق نتیجه ای ندارد واینکه آقای سعید راد به مردهای ایرانی نحوه ی رفتار بخصوص با فرزند دختر را آموختن
 • Saeed IR ۰۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  یه سریال زیبا و جذاب .تنها سریالی که که پیگیرش هستم .نسبت به سریالهای چرت تلویزیون عالیه .حتی دیدن بازیگرانش مثل سعید راد افسانه بایگان به انسان انرژی میده
 • من IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  شجاعت صفت مردان بزرگ نباید بترسیم و حرفهایمان را راحت بزنیم تا مردم به ما اطمینان کنن
 • ناشناس IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  آفرین بهش واقعا حرف دل مارو زد. فقط بخاطر سودجویی و پول درآوردن فیلمی که تو بیست و پنج قسمت میتونست جمع بشه رو چهل قسمت طولش دادن
 • IR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  من فیلمهای آقای راد را دیدم بازیگر آماتوری نیست تو اکثر فیلمهاشون واقعا باعث جذب تماشاگر توسینماها میشدند این سریال دیگه خیلی خسته کننده شده پیداست که پایان درستی نمیتونن واسش پیداکنن
 • اکبری IR ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  سلام به نظرمن ایشون نباید قبول می کردن حالا هم طوری نشده این قدر کش ندین مملکت امور مهمتری برای رسیدگی داره
 • Z IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  فیلم شبیه ماستی بود که فروشندش یک دوم آب ریخته بود توش که سود کنه.انتخاب بازیگران هم افتضاح بود دلیل نمیشه چون دوستای کارگردان هستن نقشی که اصلا بهشون نمیخوره رو کارگردان به اونا بده نتیجه میشه یه فیلم آبکی.
 • مریم IR ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  سلام انتقاد تندوتیزی کرده به نظرم این آقای پیشکسوت یه کم مغرور شده سریال دل برای من خیلی جذاب بود وبازی خانوم بیات وآقای بهداد عالی بود وچقدر آقای کارگردان فروتن جواب دادن ممنون ازهمه عوامرخسته نباشید
 • IR ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  بنظر من خیلی سریال دل قشنگ و آقای راد هم خیلی نقش پدرانه خودشونو خوب بازی کردن اصلا پشیمونیشون برام عجیبه خیلی هم خوب و عالی هستن
 • Shayan NL ۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  سریال به شدت ضعیفه.اگر سینمایی بود اینقدر افتضاح نمیشد.بازیگرا اینقدر بد بازی میکنن که حضور فیلمبردار واقعا حس میشه.کارگردانی بسیار بد(هرچند منوچهر هادی فیلم خوب نداره)آمید وارم مردم از این سریال ها حمایت نکنن که وضع سینما و تلویزیون ایران بدتر از نشه.
 • arb IR ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  کاری به اینکه این حرفها رو چرا زده و اینکه باید میزده یا نه،ندارم. در مجموع،حرفهاش درسته و به اشتباه خودش اعتراف کرده. امیدوارم یه فکری به حال این سریالهای کمتر از هندی و ترکیه ای بشه و امیدوارم دیگه شاهد ساخت این اراجیف نباشیم.
 • امین IR ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 0
  تا وقتی این سریال‌های آشغال مخاطب داره اوضاع همینه، میلیاردی پول میگیرن ک آهنگ به خورد مردم بدن، منوچهر هادی ام از جهل مخاطب کمال سو استفاده رو کرده
 • IR ۰۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  0 0
  بازی ساره بیات واقعا مرخرف بود
 • رضا IR ۰۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  0 0
  مردم ما شاید متری مناسبی برای سنجش اینکه فیلمی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشند ندارند و با مطالعه و دیدن فیلمهای بهتر استاندارهای خودشون برای دیدن یه فیلم بالاتر ببرند
 • بی نام IR ۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  0 0
  سریال دل خیلی هم قشنگ و زیبا هست و طرفداران خیلی زیادی داره و همونی بود که جوون ها دنبالش بودن خیلی قشنگه