مثل همیشه زلزله باش!

پرسپولیس می تواند با رقم زدن یک برد دیگر برابر الدحیل صعودش را به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا قطعی کند و در یک بازی تشریفاتی به مصاف شارجه برود.

مازیار فیروزی: یک هفته قبل،درست قبل از بازی با التعاون.کسی امیدی به این نداشت که پرسپولیس در گروهش صدرنشین شود. تعارف که نداریم؛اوضاع بد تیم،جدایی چند بازیکن و ناهماهنگی های به وجود آمده باعث شده بود تا کمتر کسی امید به این داشته باشد که پرسپولیس حتی از گروهش صعود کند،اما گرفتن شش امتیاز از نماینده عربستان کلا ورق را برگرداند.

حالا این پرسپولیس است و این تصمیمی که برای خودش می گیرد. یعنی سرنوشت در دستان خودش است که به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شود یا تیم دوم.از اینجا به بعد قصه متفاوت می شود.در گروهی که شاگردان گل محمدی حضور دارند هر 4 تیم شانس صعود دارند اما اگر پرسپولیس امشب الدحیل را ببرد کار را یک سره کرده. یعنی بازی /اخر با الشارجه می شود تشریفاتی و گل محمدی می تواند به این بازی به چشم یک مسابقه تدارکاتی نگاه کند.

مساوی و یا شکست هم که اوضاع را وارد فاز دیگری می کند.آقا یحیی،بچه های پرسپولیس،ببری و قال قضیه را بکنید.می دانیم سخت است،می دانیم پول یکی دو بازیکن الدحیل به اندازه بودجه کل پرسپولیس است و می دانیم که هزار و یک مشکل دیگر دارید اما این تیم پرستاره را که می شود شکست داد.خودتان شکستش دادید.یادتان که نرفته؟در آزادی.در همان مسابقه ای که سید جلال گل اول را زد و سپس گل به خودی آنها و گل سوم را هم که گادوین منشا استادانه وارد دروازه شان کرد.

امشب یک حسی می خواهید مثل حس همان بازی.قبول که تماشاگران نیستند و حضور ندارند اما دلشان که پیش شماست.مطمئن باشید دعایتان می کنند.یکی شان خودم.از ته دلم دعا می کنم که امشب شرایط طوری رقم بخورد که نماینده ای دیگر از ایران سربلند باشد و دل میلیون ها هوادار هم شاد باشد.شما هم باید قول بدهید که مثل همیشه با جان و دلتان بازی کنید و همان پرسپولیس زلزله ای باشید که آوار می شود روی سر تیم ها.بسم الله.امشب اتفاقی نیفتد بازی شما را تماشا می کنیم و به امید پیروزی دست های مان را به آسمان بلند می کنیم.

253 251

کد خبر 1434647

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =