از رزمندگان شرکت توزیع نیروی برق استان تجلیل صورت پذیرفت

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این مراسم اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، دنیا تحت تاثیر قرار گرفت و موجب هراس دشمنان این انقلاب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  مرتضی دهرویه با عنوان این که دشمنان این نظام الهی، به سرکردگی آمریکای جنایتکار، این جنگ را بر ما تحمیل کردند گفت: در صحنه بودن مردم هوشیار و انقلابی، خلوص در کارها و ولایت مداری باعث شد تا جنگ هشت ساله به دفاعی جانانه و مقدس مبدّل گشته و دشمنان ما را به زانو درآورد.

وی با اشاره به این که در زمان آغاز جنگ تحمیلی، کشور ما فاقد هر گونه امکانات نظامی بود افزود: جنگ به مثابه یک رزمایش بود و موجب گردید تا کمبودها برطرف و قدرت نظامی و بازدارندگی به نحو فوق العاده ای توسعه و ارتقا پیدا کند.

وی با اظهار این که هم اینک مباحث موشکی، امنیت پایدار را برای کشور رقم زده اضافه کرد: این مهم، نتیجه تقویت ایمان و تبعیت از ولایت فقیه است.

دهرویه در ادامه تصریح کرد: نکته مهم جنگ، کادرسازی نیروی طراز انقلاب اسلامی بود و ثمره دفاع مقدس، تربیت نیروهایی همچون همت، باکری، خرازی و دیگر سرداران سرافراز را به ارمغان آورد.

وی با بیان این که شهدا تربیت یافتگان نظام مقدس جمهوری اسـلامی هستند خاطـرنشان کرد: فرهنگ دفـاع مقـدس می باید به طرق مختلف به نسل جوان منتقل شده و جملگی می بایست در انتقال این فرهنگ بکوشیم.

گفتنی است: این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج مرکزی ادارات کل و شماری از کارکنان همراه بود، از 6 نفر رزمنده و یادگاران دفاع مقدس این شرکت تقدیر شد

46

کد خبر 1434814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =