هشدار مهم سرپرست فدراسیون پرورش اندام به فرصت طلب‌ها

سایت فدراسیون پرورش اندام نوشت: سرپرست دبیری فدراسیون گفت: با سوء استفاده کنندگان هرگونه برگزاری دوره، سمینار و آزمون درحوزه بدنسازی برخورد قاطع و قانونی می‌کنیم.

حسن کرباسی سرپرست دبیری فدراسیون گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در هرگونه دوره، سمینار و آزمون درحوزه بدنسازی فقط از طریق سایت رسمی فدراسیون به آدرس WWW.iranbbf.ir اقدام به ثبت نام کنند و به اطلاع جامعه بزرگ بدنسازی و پرورش اندام با صراحت می‌رساند که تنها ثبت‌نام‌های که از طریق لینک‌های اعلام شده در سایت مذکور وجاهت قانونی خواهد داشت.

کرباسی ادامه داد: برخی از مؤسسات و افراد با سوء استفاده از نام و لوگوی فدارسیون در سطح گسترده با فرصت طلبی و عدم اطلاع مردم در حال ثبت نام در دوره های مربیگری می‌باشند که این گونه اقدامات به هیچ وجه مورد تأیید فدراسیون نبوده و ارتباطی با فعالیت‌های فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ندارد .

وی افزود: ضمن هشدار به این افراد باید عرض کنم 2 شرکت در این خصوص شناسایی شده که توسط کمیته حقوقی فدراسیون نسبت به مراجعه مراجع قضایی و اعلام جرم علیه نامبردگان در دستور کار قرار گرفته و بقیه فعالین غیر قانونی نیز  پس از جمع آوری مستندات به مراجع قضایی معرفی تا برخورد قانونی با آنها صورت پذیرد.

حسن کرباسی در پایان خاطرنشان کرد: به شدت با افرادی که نسبت به تبلغات مبنی بر اعزام تیم درحوزه بدنسازی و پرورش اندام و به مسابقات خارجی بدون هماهنگی و مجوز از فدراسیون در حال فعالیت می‌باشند برخورد خواهیم کرد و به اطلاع جامعه بزرگ بدنسازی و پرورش اندام می‌رساند هرگونه اعزام خارجی بدون اخذ مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان غیر قانونی و مدارک آن نیز فاقد هرگونه ارزش و اعتبار می باشد.

256 251

کد خبر 1434857

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =