۰ نفر
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
بلیط هواپیما گرگان چارتر بخریم یا سیستمی؟

خرید بلیط هواپیما گرگان به روش حضوری و اینترنتی در ره بال آسمان انجام می‌شود. بهتر است با مقایسه قیمت بلیط چارتر و لحظه آخری ارزانترین بلیط پرواز را بخرید.

شما برای سفر به گرگان از چه وسلیه نقلیه‌ای استفاده می‌کنید؟ مسافران بسیاری برای راحتی و سرعت بخشیدن به سفر خود، مسیر هوایی را انتخاب و با خرید بلیط هواپیما گرگان سفر خود را به این شهر رؤیایی شروع می‌کنند.

گرگان یکی از شهرهای خوش آب‌وهوا و خوش‌منظره شمال ایران است که گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده است. اگر شما مسیر هوایی را برای سفر به گرگان انتخاب کرده‌اید؛ بهتر است با زیروبم روش‌های خرید بلیط هواپیما گرگان آشنا شوید. همراه ره بال آسمان باشید.

انواع بلیط هواپیما گرگان

شما هنگام سفر به گرگان چه نوع بلیطی را خریداری می‌کنید؟ در ادامه به توضیح هریک از انواع بلیط گرگان می‌پردازیم تا مقرون‌به‌صرفه‌ترین آن را بتوانید بخرید.

 • بلیط چارتر گرگان

قیمت بلیط چارتر گرگان دارای نوسان قیمتی زیادی است. محدوده قیمتی آن را حجم و تعداد مسافران مشخص می‌کند. به طوری که در ایام مسافرخیز سال، بلیط چارتر گران‌تر می‌شود و در مقابل، اگر در زمان‌های کم مسافر، پرواز چارتر تعریف شود، چارترکنندگان برای ترغیب مسافران به خرید بلیط پرواز، قیمت بلیط را ارزان می‌کنند.

خرید بلیط چارتری و ارزان قیمت لحظه آخری گرگان

بلیط چارتر در حقیقت بلیط‌هایی هستند که توسط آژانس‌های مسافرتی خریداری شده و با پیش‌خرید کردن تمام بلیط‌های یک پرواز توسط چارترکننده ایجاد شده که مسئولیت فروش آن را بر عهده دارند. در این حالت می‌گویند آژانسی، پرواز مقصدی را چارتر کرده است و تمام بلیط‌ها در نزد آن فروخته می‌شود.

 • بلیط سیستمی گرگان

افرادی که اهل برنامه‌ریزی هستند و تمام کارهای خود را زودتر از زمان موعد انجام می‌دهند؛ به بلیط سیستمی گرگان علاقه دارند. زیرا این امکان را دارند که این بلیط را از مدت‌ها قبل از پرواز خریداری کنند.

بلیط‌ سیستمی گرگان در واقع بلیطی است که شرکت‌های هواپیمایی، برنامه پروازی آن را از مدت‌ها قبل از پرواز آماده می‌کنند و به‌صورت مستقیم توسط خود ایرلاین‌ها فروخته می‌شود. قیمت‌گذاری بلیط‌های سیستمی بر اساس قیمت مصوب ایرلاین‌ها محاسبه می‌شود و معمولاً هرچه به تاریخ پرواز نزدیک‌تر می‌شویم قیمت بلیط‌های سیستمی رو به گرانی می‌رود.

 • بلیط لحظه آخری گرگان

اگر به‌صورت ناگهانی مجبور به سفر  به شهر گرگان شدید و در آخرین لحظات به سراغ بلیط هواپیما رفتید؛ نگران نباشید. زیرا بلیط لحظه آخری گرگان به کمک مسافران آمده تا سفر خود را بدون دغدغه انجام دهند.

بلیط لحظه آخری گرگان در حقیقت همان بلیط‌های چارتر و سیستمی به‌فروش‌نرفته ایرلاین‌ها و چارترکننده‌ها است که در لحظات نزدیک به پرواز فروخته می‌شوند. شانس خرید ارزان این بلیط را تعداد مسافران این مسیر پروازی تعیین می‌کنند. اگر ترافیک مسافران زیاد باشد، بلیط لحظه آخری گرگان، گران فروخته می‌شود و در مقابل با کم‌شدن مسافر و در جهت سوخت‌نشدن بلیط، قیمت آن ارزان می‌شود.

برای خرید انواع بلیط هواپیما گرگان از ایرلاین دلخواه خود، می‌توانید به سایت ره بال آسمان مراجعه کنید.

قیمت بلیط هواپیما گرگان

 

بهترین و ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما گرگان

قیمت بلیط هواپیما چالشی است که هر مسافر هنگام خرید با آن درگیر می‌باشد. همه افراد دوست دارند که خریدی ارزان قیمت را تجربه کنند تا از هزینه اضافی جلوگیری کنند. در محدوده قیمت بلیط هواپیما گرگان، پارامترهای بسیاری دخیل‌اند که اگر هنگام خرید به آن توجه کنید، می‌توانید هزینه‌ها را تا حد معقولی کاهش دهید.

ازجمله عوامل تأثیرگذار بر محدوده قیمتی بلیط هواپیما گرگان می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

 1. فاصله مبدأ تا مقصد؛
 2. کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس)؛
 3. شرکت هواپیمایی؛
 4. روز (ایام تعطیل و آخر هفته‌ها)؛
 5. نوع بلیط (چارتر، سیستمی و لحظه آخری)؛

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما گرگان

هر شهر دارای یک زمان طلایی برای سفر است که بتوان از جاذبه‌ها و آب‌وهوای دل‌چسب آن لذت برد. بهترین زمان سفر به گرگان در مقابل بهترین زمان خرید بلیط هواپیما گرگان قرار می‌گیرد. فصل سفر به گرگان بهار و پاییز است که این فصول هم‌زمان با اوج مسافران و گران قیمت شدن بلیط هواپیما است؛ اما تابستان‌های گرم و شرجی این شهر، گردشگران را از سفر به این شهر منصرف کرده که با کم‌شدن بار ترافیک مسافران، قیمت بلیط هواپیما گرگان ارزان می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت ره بال آسمان، مقایسه قیمت بلیط هواپیما گرگان را انجام دهید و مناسب‌ترین بلیط هواپیما این مسیر پروازی را بخرید.

چند ترفند برای خرید بلیط ارزان هواپیما گرگان

 

ترفند های خرید ارزان ترین بلیط هواپیمای گرگان

با دقت به نکات زیر می‌توانید خرید بلیط ارزان هواپیما گرگان را تجربه کنید:

 • برخلاف جهت آب شنا کنید! برای آنکه بتوانید بلیط ارزان هواپیما گرگان را خریداری نمایید؛ فصول کم‌مسافر سال را برای سفر انتخاب کنید؛
 • برنامه سفرتان مشخص است؟ اگر می‌دانید چه زمانی قصد سفر دارید، زودتر از زمان موعد بلیط سیستمی را خریداری کنید تا در لحظات نزدیک به پرواز مشمول نوسان قیمتی نشود؛
 • قبل از شروع خرید، نگاهی به لیست بلیط لحظه آخری گرگان بیندازید؛ زیرا ممکن است قیمت ارزانی داشته باشند؛
 • اگر دوست ندارید مبلغ بیشتری هنگام خرید بلیط هواپیما پرداخت کنید، انتخابتان همیشه روی کلاس پروازی اکونومی‌ باشد. با انتخاب کلاس پروازی بیزینس و دریافت خدمات اضافی، باید پول بیشتری بپردازید و دیگر خبری از خرید ارزان بلیط هواپیما گرگان نیست؛
 • کنسلی بلیط هواپیما، یکی از دغدغه‌های مسافران است و  نگران‌اند که بعد از باطل کردن بلیط، پول آن‌ها سوخت شود. بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما، شرایط کنسلی و استرداد وجه حتماً مطالعه شود؛ اما به‌طورکلی شروط کنسلی بلیط‌های سیستمی به‌مراتب راحت‌تر از بلیط‌های چارتر است؛
 • آنلاین خریداری کنید. زیرا انتخاب‌های بی‌شماری برای خرید بلیط خواهید داشت؛
 • سایت‌های مطمئنی مثل ره بال آسمان را مرتب چک کنید تا ارزان‌ترین بلیط هواپیما گرگان را تهیه نمایید.

فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان که میان دو شهر گرگان و آق‌قلا واقع شده از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های شمال کشور است. همچنین این فرودگاه ازنظر تعداد و جابه‌جایی مسافران در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

اصلی‌ترین فرودگاه شمال کشور برای جابه‌جایی حجاج؛ فرودگاه گرگان است. در این فرودگاه علاوه بر عربستان در مسیرهای پروازی نجف و بغداد نیز فعال است. مسیرهای پروازی داخلی فرودگاه گرگان نیز به‌صورت روزانه و دوره‌ای انجام می‌شود که شامل چند شهر تهران، مشهد، کیش، بندرعباس و زاهدان است.

ایرلاین‌هایی که در این مسیر پروازی فعالیت دارند

ازجمله ایرلاین‌هایی که در این مسیر پروازی فعالیت دارند، می‌توان به پویا، ایران ایر، آسمان، قشم ایر، آتا، ماهان، وارش و زاگرس اشاره کرد.

مسیرهای پرتردد پرواز گرگان

از این فرودگاه روزانه پروازهایی انجام می‌شود که در ادامه نگاهی به مسیرهای پرتردد پرواز گرگان می‌اندازیم.

 • بلیط هواپیما تهران گرگان

بیشترین متقاضیان سفر به گرگان، تهرانی‌ها هستند که مسیرهای پروازی به سمت گرگان را پرترافیک کرده‌اند. به همین دلیل بلیط هواپیما تهران گرگان جزو پرفروش‌ها قرار دارد.

برای خرید بلیط هواپیما تهران گرگان محدودیتی ندارید و می‌توانید به‌راحتی یکی از انواع بلیط سیستمی گرگان، بلیط چارتر گرگان و بلیط لحظه آخری گرگان را تهیه کنید. برای مقایسه قیمتی هر یک از این بلیط‌ها به سایت ره بال آسمان مراجعه و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنید.

 • بلیط هواپیما مشهد گرگان

روزانه صدها مسافر در مسیر پروازی مشهد گرگان جابه‌جا می‌شوند که این لاین را پرترافیک کرده است. اگر تمایل دارید بلیط هواپیما مشهد گرگان را ارزان خریداری کنید؛ بهتر است به فوت‌وفن‌های خرید ارزان بلیط هواپیما دقت نمایید. به‌طور مثال با اطلاع از انواع بلیط هواپیما (سیستمی، چارتر و لحظه آخری) و انتخاب مناسب کلاس پروازی از میان کلاس‌های پروازی‌ اکونومی و بیزینس، بلیط خود را مقرون‌به‌صرفه بخرید.

 • بلیط هواپیما کیش گرگان

سرسبزی و آب‌وهوای مطبوع گرگان در فصول بهار و پاییز باعث شده که مسافران بسیاری از کیش راهی گرگان شوند. سریع‌ترین راه دسترسی برای مسافران کیش مسیر هوایی و خرید بلیط هواپیما کیش گرگان است.  

در شرایط عادی، مدت زمان پرواز کیش به گرگان دوونیم ساعت است. زمان سفر کوتاه بوده و به همین دلیل مسافران می‌توانند کلاس پروازی اکونومی با خدمات کمتر را انتخاب کنند؛ اما اگر تمایل دارید تا همین مدت زمان را هم در صندلی‌های بزرگ‌تر و دریافت خدمات بیشتر، بگذرانید؛ کلاس پروازی بیزینس را انتخاب کرده و مبلغ بیشتری برای بلیط هواپیما گرگان بپردازید.

 • بلیط هواپیما زاهدان گرگان

بلیط هواپیما زاهدان گرگان در انواع گوناگونی همچون سیستمی، چارتر و لحظه آخری وجود دارد که مسافران می‌توانند قبل از خرید آن ابتدا یک مقایسه قیمتی انجام دهند و سپس با توجه به تاریخ مدنظر خود، مقرون‌به‌صرفه‌ترین بلیط هواپیما گرگان را خریداری کنند.

دو هواپیما خارجی گرگان

قیمت بلیط کودک در پرواز زاهدان گرگان با توجه به نوع بلیط خریداری شده و سیاست‌های هر ایرلاین فرق دارد. اگر از سایت ره بال آسمان بلیط خود را خریداری می‌کنید، در قسمت اطلاعات پروازی باکس هر بلیط هواپیما، می‌توانید تفاوت قیمتی بلیط نوزاد، کودک و بزرگ‌سال را مشاهده فرمایید.

بلیط هواپیما گرگان را به چه صورت خریداری کنیم؟

مسلماً شما برای خرید بلیط هواپیما گرگان دو روش را پیش روی خود دارید. یکی روش حضوری و دیگری روش اینترنتی. اما با توجه به اینترنتی شدن تمام کارها، خرید بلیط هواپیما به این روش را توصیه می‌کنیم.

در روش خرید اینترنتی بلیط هواپیما گرگان دیگر نیازی به حضور فیزیکی در مکان مشخصی ندارید و می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز خرید خود را انجام دهید. سایت ره بال آسمان با پشتیبانی ۲۴ساعته، مسافران را یاری رسانده تا در هر زمانی که وقت آزاد داشتند، بلیط هواپیما خود را ارزان‌تر از هر سایت دیگری خریداری کنند.

منبع: ره بال آسمان

کد خبر 1434995