نرخ بیکاری در استان البرز بیش از متوسط کشوری است

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: باوجود ظرفیت‌های مختلف در استان البرز نرخ بیکاری در این استان بیش از متوسط کشوری است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز:  «مهدی عسگری» در نشست با مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان البرز با بیان اینکه استان البرز دارای ظرفیت‌های عظیم صنعتی و تولیدی است، اظهار داشت: با استفاده از این ظرفیت‌ها باید نرخ بیکاری را در استان کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نرخ بیکاری در استان البرز بیش از متوسط کشوری است، افزود: برای بهبود این وضعیت، عزم جهادی تمامی مسئولان ذیربط لازم است.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به برنامه‌های خوبی که در راستای کاهش نرخ بیکاری استان در قالب نامه‌نگاری‌ها و تفاهم‌نامه‌ها وجود دارد، بیان کرد: اکنون زمان آن رسیده که برنامه‌ها و طرح‌ها جنبه اجرایی به خود بگیرد.

عسگری ادامه داد: اگر خواستار مهارت‌آموزی منجر به اشتغال هستیم، باید به چند حوزه توجه ویژه کرده و مهارت آموزی‌ها براساس نیازهای مراکز صنعتی و تولیدی استان تدوین شود.

وی با تقدیر از اجرای پروژه اشتغال مهارت محور در استان البرز، تصریح کرد: در اجرای این طرح باید توجه ویژه به شرکت‌های صنعتی مستقر در استان انجام شود و مسئولین باید برای اجرای هرچه بهتر این طرح تلاش کنند.

46

کد خبر 1435155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =