حجت الاسلام علوی‌تهرانی به دلیل کرونا بستری شد

ایرنا نوشت: حجت الاسلام «سید محمدباقر علوی تهرانی» استاد اخلاق و امام جماعت مسجد حضرت امیر تهران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

محمدمهدی دبیری خواهرزاده حجت الاسلام علوی گفت: حجت الاسلام علوی از روز شنبه تب کرد و روز یک شنبه در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

وی افزود: حال عمومی وی مساعد است. البته مقداری ریه درگیر  و در حال درمان است. امروز با دستور پزشک یک سی تی اسکن از ریه وی انجام می شود تا روند درمان وی مشخص شود.

دبیری اضافه کرد: درخواست ما از عموم مومنان این است که دعا کنند هرچه زودتر این بلیه از ملت ایران برطرف شود و حاج آقای علوی نیز هر چه زودتر بهبود یابد.

حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر علوی تهرانی متولد سال ۱۳۴۷ و فرزند مرحوم آیت الله سیدمحمدرضا علوی تهرانی از علمای مطرح تهران است که با حضور در مسجد حضرت امیر (ع) و تأسیس مکتب حضرت امیر (ع)، منشأ خیرات بسیاری شد. بعد از رحلت ایشان در سال ۱۳۷۵ هجری شمسی، فرزندش محمدباقر به توصیه علما و مراجع عظام تقلید از قم به تهران آمد و امامت جماعت مسجد حضرت امیر (ع) را عهده‌دار شد.

حجت‌الاسلام علوی تهرانی همچنین چهره‌ای رسانه‌ای است که هم در برنامه‌های معارفی صداوسیما حضور دارد و هم در قالب سلسله مطالب یادداشت و مصاحبه به تبیین مباحث مختلف در حوزه اخلاق اسلامی و مهدویت می‌پردازد.

۲۴۱۲۴۱
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1435158

برچسب‌ها