طلسم ۱۸ ساله؛ آیا قفل هتل ورزش گلستان پنجشنبه باز می‌شود؟

افتتاح هتل ورزش گلستان در سال‌های اخیر به یک طلسم تبدیل شده و قرار است پنجشنبه افتتاح شود.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : پروژه «هتل ورزش گلستان» سال ۱۳۸۱ در محله چاله باغ شهرستان گرگان کلنگ‌زنی شد که پس از تکمیل فونداسیون، عملیات احداث آن به دلیل نبود اعتبارات به مدت ۱۰ سال راکد ماند.

در سال ۱۳۹۱ این پروژه به پیمانکار واگذار و پس از دو سال با پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصد و به دلیل تخصیص نیافتن اعتبار، مجددا عملیات احداث آن متوقف شد.

هتل ورزش گلستان در سال ۱۳۹۴ مجددا به مناقصه گذاشته شد و پس از یک سال و نیم به پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد رسید و در پنج سال اخیر بارها عملیات احداث آن متوقف و از سر گرفته شد تا بالاخره آماده افتتاح شود.

افتتاح هتل ورزش گلستان همواره در سال‌های اخیر وعده داده شده اما هیچ گاه این اتفاق رخ نداد تا به یک طلسم تبدیل شود.

قاسمعلی برزمینی در گرگان اظهار داشت: هتل ورزش گلستان قرار است پنجشنبه سوم مهرماه با حضور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور افتتاح شود.

وی افزود: روز پنجشنبه تمام پروژه‌های ورزشی کشور که آماده بهره‌برداری هستند افتتاح خواهند شد که یکی از این پروژه‌ها هتل ورزش گلستان است.

برزمینی ادامه داد: تمام طبقات هتل ورزش گلستان تجهیز شده و فقط بخشی از قسمت آشپزخانه و رستوران آن باقی مانده که تا روز افتتاح آماده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح و بهره‌برداری هتل ورزش گلستان کمک زیادی به ما خواهد کرد و می‌توانیم در میزبانی از رقابت‌های مختلف ملی و بین المللی از آن بهره ببریم.

48

کد خبر 1435325

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =