زنگ مهر، مقاومت و ایثار در مدارس گلستان نواخته شد

همزمان با هفته دفاع مقدس زنگ مهر، مقاومت و ایثار در مدارس استان گلستان با حضور مسئولان و نفرات برتر کنکور امسال نواخته شد.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان :  زنگ مهر، مقاومت و ایثار صبح امروز با حضور مسئولان در مدارس استان گلستان نواخته شد.

این مراسم در گرگان به صورت متمرکز در دبیرستان شاهد و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، جانشین فرمانده سپاه استان و نفرات برتر کنکور امسال برگزار شده است.

احسان گوهری‌راد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: انتقال آموزه‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان نیازمند برنامه‌های خلاقانه و نوآورانه است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز گفت: دانش‌آموزان در دوران جنگ تحمیلی درس و مدرسه را رها کردند تا از میهن اسلامی دفاع کنند امروز نیز دانش‌آموزان باید به جهاد علمی بپردازند تا انقلاب  اسلامی پیشرفت‌های بیشتری داشته باشد.

سیدموسی حسینی جانشین سپاه نینوای استان نیز در این مدارس با بیان اینکه جوانان در گام دوم انقلاب وظایف مهم و سنگینی برعهده دارند خاطرنشان کرد: همان طور که جوانان در گام اول انقلاب ایثار و رشادت نشان دادند و اجازه تعدی و دست درازی به کشور و ناموس این ملت را به دشمن ندادند، امروز و در گام دوم انقلاب آینده‌سازان این مملکت وظایف سنگین‌تری برعهده دارند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، محور اصلی را جوانان قرار دادند زیرا این نیروی عظیم جوانی است که می‌تواند مشکلات و گرفتاری‌های کشور را برطرف کند.

48

کد خبر 1435326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =