فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش: نقش‌آفرینی جوانان همچون دفاع مقدس ایران را در ‌صنایع دفاعی ‌بی‌نیاز کرد

فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش گفت: نقش‌آفرینی جوانان ما در صنایع دفاعی، کشور را در تولید تجهیزات نظامی بی‌نیاز کرده و به خودکفایی رسانده است.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان ، با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نقش جوانان در جنگ تحمیلی و در دوران هشت ساله دفاع مقدس بیشتر از دیگران بود.

وی با بیان اینکه جوانان ما در دوران جنگ تحمیلی با رشادت‌ها و با استفاده از دم مسیحایی حضرت امام(ره) توانستند در عملیات‌های مختلف نقش‌آفرینی کنند ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز یک نیرویی برگرفته از نیروی جوانان است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه بدنه ارتش جمهوری اسلامی ایران از نیروی جوانان تشکیل شده است افزود: در دوران دفاع مقدس نیز ارتش با استفاده از نیروی جوان توانست بر دشمن غلبه کند.

وی با عنوان اینک ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جوان ما در مراکز آموزش ارتش آموزش دیده، رزم را یاد گرفته و به جبهه‌ها اعزام شدند گفت: امروز هم با استفاده از تجربه دوران دفاع مقدس می‌توانیم در عرصه‌های مختلف کشور موفق باشیم.

امیر غلامعلیان با اشاره به اینکه دوران هشت ساله جنگ تحمیلی برای کشور ما بسیار با ارزش است افزود: این دوران باعث شده تا کشور ما در عرصه نظامی به خودکفایی برسد.

وی با بیان اینکه جوانان ما در جنگ تحمیلی با بصیرت نیاز کشور را احساس کردند و به جبهه‌ها شتافتند ادامه داد: امروز نیز جوانان ما در صنایع دفاعی نقش‌آفرینی می‌کنند و این مسئله باعث تولید تجهیزات نظامی شده و کشور را در این عرصه بی‌نیاز کرده است.

۴۶

کد خبر 1435563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =