راننده ناشی، مربیان استقلال را به بیابان برد

خبرورشی نوشت: سرمربی استقلال و مدیررسانه‌ای آبی‌ها دیروز در حالی به نشست خبری رفتند که نابلد بودن راننده قطری باعث شد تا آن‌ها بعد از یک ساعت به محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی برسند.

قبل از ظهر دیروز مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باید برای شرکت در کنفرانس خبری بازی با الاهلی عربستان به استادیوم الجنوب قطر می‌رفت. با هماهنگی‌های صورت گرفته یک خودرو با راننده به هتل محل اسکان تیم استقلال رفت تا مجید نامجومطلق، فرشید اسماعیلی و مدیر رسانه استقلال را به محل برگزاری کنفرانس ببرد.

حدود ۲۰ دقیقه از حرکت خود را از مقابل هتل تیم استقلال می‌گذشت که نامجومطلق به مدیر رسانه استقلال گفت فکر می‌کنم راننده دارد مسیر را اشتباه می‌رود، چون ما از بافت شهر خارج شده‌ایم و اطراف‌مان بیابان‌های پر از شن است و در صحبت با راننده‌ای که به زبان انگلیسی تسلط کافی نداشت و کلی چانه‌زنی و برقراری تماس با مسئول بخش رسانه‌ای مستقر در ورزشگاه الجنوب، راننده ناشی جاده را دور زد و بعد از اصلاح مسیر عازم مقصد موردنظر شد.

۳ عضو تیم استقلال نزدیک یک ساعت در راه بودند و همگی با عصبانیت از خودروی این راننده خارج شدند؛ مسیری که نهایتاً باید ۱۵ دقیقه سپری می‌شد. اتفاقاً نامجومطلق که با تأخیر وارد سالن کنفرانس ورزشگاه الجنوب شد و قبل از هر صحبتی با عصبانیت به اشتباه غیرقابل‌پیش‌بینی راننده ناشی اشاره کرد.

256 251

کد خبر 1435601

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بهنام IR ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  3 0
  یخده قضیه بو داره مگه میشه مگه داریم راننده رفته بیابون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
   0 0
   وزیر پرسپولیسی به راننده گفته بود نامجومطلق رو ببره بیابون