مدیرکل سیاسی استانداری همدان: ۵ میلیارد تومان به جهاد دانشگاهی همدان اختصاص یافت

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان از اختصاص ۵ میلیارد تومان طی سال جاری به جهاد دانشگاهی همدان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ ابوالقاسم الماسی در مراسم تکریم و معارفه رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان همدان گفت: مقام‌ معظم رهبری فرموده‌اند «جهاد دانشگاهی یکی از رویش‌های انقلاب بود» که این جمله بسیار موجز، عمیق و تاثیرگذار نشان از نقش و جایگاه این نهاد انقلابی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تحقق انقلاب فرهنگی دارد.

وی با اشاره به اینکه ارزش نهفته دیگر در جهاد دانشگاهی نگاه به درون در استفاده از نخبگان و برجستگان حوزه علمی کشور است، افزود: جهاد دانشگاهی دستگاهی بدون حاشیه‌ای است که کارهای بزرگی انجام داده و قابل تقدیر و تشکر خواهد بود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان با اشاره به اینکه در دولت یازدهم و دوازدهم اقدامات بزرگی در استان در حوزه جهاد دانشگاهی به دلیل نگاه ویژه دولت به این نهاد و نیز تلاش و اهتمام دست‌اندرکاران صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: توجه دولت به این نهاد انقلابی طوری بوده که در سه سال متولی ۹ میلیارد تومان به جهاد دانشگاهی واحد همدان کمک شده است.

وی با تاکید به اینکه در سال ۹۹ نیز با وجود مشکلات بسیار ۵ میلیارد تومان به این نهاد اختصاص یافته است، تصریح کرد: امیدوارم همواره شاهد پویایی و بالندگی جهاد دانشگاهی در استان باشیم.

48

کد خبر 1435641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =