بازدید مشاور وزیر نیرو از نمایشگاه یادیاران در شرکت توزیع برق استان سمنان

مشاور وزیرنیرو در امور ایثارگران و مجری امور فرهنگی، دینی و ایثارگران شرکت توانیر، از نمایشگاه یادیاران در شرکت توزیع برق استان سمنان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در حاشیه بازدید از این نمایشگاه بیان داشت: مجموعه ی حاضر، اقدامی بسیار ارزشمند و ارزشی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

"سید یعقوب محمد مرادی" با عنوان این که تعمیق و گسترش فرهنگ ایثارگری و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه همگانی است یادآور شد: نامگذاری ساختمان های اداری به نام شهدا، کاری بسیار شایسته و یک نشانی برای رسیدن به مقصد و مقصود است.

وی اظهار داشت: در فرهنگ ایثار و شهادت، همه گونه ایثارگری نهفته است و مواردی همچون صرفه جویی، کار و تلاش، ازخودگذشتگی، مجاهدت و مجموع فضایل در آن وجود دارد.

محمد مرادی با اشاره به این که برپایی چنین نمایشگاه هایی در روحیه همکاران، مراجعان و خودمان تاثیرگذار است تصریح کرد: از هر فرصتی باید برای اشاعه ی فعالیت های فرهنگی ارزشی بهره گیری نموده و سعی کنیم راه و مسیر را همواره فراروی خود قرار داده و به سمت پویایی حرکت نماییم.

گفتنی است: نمایشگاه یادیاران در قسمت ورودی ساختمان اداری شهید علی بابائی شرکت توزیع برق استان به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده و عموم مردم می توانند تا ششم مهرماه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۴:۳۰ و بعدازظهرها از ۱۷ لغایت ۲۰ از این مجموعه بازدید نمایند.

۴۶

کد خبر 1435914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =