فرود اضطراری یک هواپیما در اندیمشک تکذیب شد

ایرنا نوشت: فرماندار شهرستان اندیمشک فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری در این شهرستان را تکذیب کرد و گفت:این خبر منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد..

پیمان جهانگیری افزود: عکسی که در فضای مجازی منتشر شده است مربوط به یک فروند هواپیمای معیوبی است که از طریق تریلرهای مخصوص در حال انتقال به تهران است که طی روزهای اخیر از طریق جاده اندیمشک به تهران انتقال یافت.

وی افزود:انتشار تصاویر مرتبط با این موضوع در فضای مجازی  یک شیطنت  است و افرادی به قصد حاشیه سازی  این کار را انجام داده اند.

وی افزود:برخی در فضای مجازی با انتشار تصاویر مربوط به انتقال یک هواپیمای معیوب ، خبر از فرود یک فروند هواپیما در پلیس راه اندیمشک خرم آباد دادند که عاری از حقیقت است.

جهانگیری از شهروندان خواست اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند.

رئیس پلیس راه خوزستان هم با تکذیب فرود اضطاری هواپیما در جاده نزدیک به پلیس راه  اندیمشکگفت: این تصاویر مربوط به هواپیمای معیوب ماهشهر بوده که در حال انتقال به تهران است.

سرهنگ رضا دولتشاهی به ایرنا گفت: این هواپیمای معیوب توسط تریلرهای مخصوص هواپیمابر در حال انتقال به تهران است و هم اکنون در جاده های استان خوزستان حمل می شود.

رئیس فرودگاه دزفول هم گفت:فرودگاه دزفول امروز ۲ پرواز داشته که یکی به مقصد تهران انجام و مسافران پیاده شده اند و دیگری نیز بدون هیچ مشکلی در حال انجام است .

انتشار خبر فرود اضطراری یک هواپیمای مسافربری در اندیمشک سبب واکنش های زیادی شده است.

بهمن ماه سال گذشته یک فروند هواپیمای مسافربری در ماهشهر هنگام فرود به دلیل سرعت بالا از باند خارج شد که به یک بولوار نزدیک به فرودگاه وارد شد و خسارت دید. این هواپیما اکنون برای بازسازی و تعمیر به صورت زمینی در حال انتقال به تهران است.

۴۷۲۳۲  

کد خبر 1436548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =