۰ نفر
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
آخرین وضعیت کرونا در  شهرستان باشت

فرماندار شهرستان باشت آخرین وضعیت کرونا و مبتلایان و تعداد فوتی ها را در این شهرستان شرح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از باشت؛ مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت در مورد آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان گفت: ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مرز هشدار رسیده است و خیلی از همشهریان و هم استانی های ما نیز به این ویروس مبتلا شده اند، شهرستان باشت نیز در وضعیت قرمز کرونا است.

فرماندار باشت اظهار داشت: تلاشهای زیادی در سطح شهرستان انجام شد که بتوانیم از ویروس کرونا پیشگیری کنیم در همین رابطه جلسات متعددی گرفته شد، و مصوبات خوبی نیز در نظر گرفته شده است،در آخرین جلسه ای که در خصوص کرونا برگزار شد مصوب شد که ورود به آرامستان ها، نصب بنر در سطح شهرستان ممنوع شود.

وی افزود: مصوب گردید  از افرادی که بدون ماسک به ادارات و مراکز دولتی مراجعه می کنند خدماتی ارایه نشود، و از ورود این افراد جلوگیری شود، همچنین گشت های را  دایر کرده ایم  که در سطح شهرستان به همراه نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و اصناف، که بر بازار نظارت کنند،. اگر صنفی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند تذکرات لازم داده شود.

حسینی در ادامه گفت: تعداد نمونه های که در شهرستان داشته ایم هزار و ۸۹۲ نمونه بوده است،که از این  تعداد نمونه جواب  هزار و ۸۷۰ تست دریافت شده است ،که از این تعداد ۳۷۰نفر تست آنها مثبت اعلام شده است و تعداد فوتی ها در سطح شهرستان ۸ مورد بوده است. 

فرماندار باشت افزود: شهرستان باشت در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد، انتظار داریم که همشهریان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و حتما از ماسک استفاده کنند و فاصله گذاری اجتماعی را در تمام اماکن رعایت کنند، تا اینکه مشکلی برای خودشان و خانواده ها و همشهریان اتفاق نیفتد.

وی در پایان گفت: تمام تلاشمان این است تا با همکاری همه دستگاههای متولی در سطح شهرستان جلوی پیشرفت و گسترش بیشتر این ویروس را بگیریم و توصیه می کنیم که همشهریان حداقل از شرکت در مراسمات و تجمعات بخصوص تشیع جنازه ها خودداری کنند.

۴۶

کد خبر 1436876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =