۰ نفر
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
خبری خوب برای عاشقان آنتالیا

آنتالیا به عنوان یک شهر زیبا در کنار دریای مدیترانه در کشور ترکیه واقع شده است و از شهرهای غربی این کشور محسوب می‌شود. با وجود بیماری کرونا و بسته بودن مرزها خیلی ها امسال سفر به این جزیره زیبا را از دست دادند اما خبر خوب این است که مرزها باز شده اند و می‌توانید برای رفتن به آنتالیا همین الان اقدام کنید.

افراد زیادی تمایل دارند تا با توجه به هزینه‌های مناسب سفر به کشور ترکیه، همچنین آزمایش های کرونا که حتما باید هفتاد و دو ساعت قبل از پرواز بدهند به این جزیره لوکس سفر کنند. برای این که بتوانید هزینه های سفر را کاهش دهید می‌توانید از تور آنتالیا استفاده کنید چرا که مقرون به صرفه بوده و می‌توانید مدیریت بهتری بر روی هزینه‌های خود داشته باشید. آنتالیا به عنوان نهمین شهر بزرگ ترکیه محسوب شده که جاذبه‌های مختلف زیادی دارد.

وجود آب‌های پاک، مناظر تاریخی و زیبایی‌های متعدد این شهر باعث شده است تا بسیاری از افراد علاقه‌مند به سفر به این شهر جذاب و زیبا باشند. آنتالیا به عنوان یک مرکز مهم توریستی در آسیا شناخته می‌شود که هر ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می‌کنند. اگر بخواهید به این شهر سفر کنید و از جاذبه‌های تفریحی آن لذت ببرید قطعاً استفاده از یک تور مناسب به شما پیشنهاد می‌شود.

موارد ذیل جهت انجام پرواز الزامی می باشد

  •  همراه داشتن تست منفی کرونا 96 ساعت قبل از پرواز از تمامی مراکز مورد تائید وزارت بهداشت .
  •  همراه داشتن 3 عدد ماسک در طول مدت پرواز .
  •  تکمیل فرم تعهد نامه در هنگام صدور کارت پرواز .
  •  تکمیل کامل فرم تعهد نامه در داخل پرواز .
  •  همراه داشتن هرگونه بار داخل کابین ممنوع بوده به استثناء ( کیف دستی یا کیف کودک یا کیف لپ تاپ ) با وزن حداکثر 4 کیلو.

شرایط سفر به آنتالیا

با توجه به این که آنتالیا به عنوان یکی از شهرهای توریستی در کشور ترکیه محسوب می‌شود و برای ما ایرانی‌ها یک شهر مناسب برای گردشگری و خرید است یک سری شرایط به خصوص در این زمینه وجود داشته که در ادامه به آن می‌پردازیم:

  •  یکی از مزیت‌های سفر به شهر آنتالیا این است که استفاده از تور مناسب باعث می‌شود تا شما بدون اخذ ویزا و با داشتن پاسپورت معتبر به راحتی راهی آنتالیا شوید.
  •  اگر بخواهید یک سفر مناسب داشته باشید و از خدمات گردشگری استفاده کنید قطعاً انتخاب تور آنتالیا از یک آژانس گردشگری معتبر به شما کمک خواهد کرد تا رضایت خاطر بیشتری داشته باشید.
  •  برای سفر به این شهر توریستی می‌توانید لیره یا دلار همراه خود داشته باشید و از مراکز خرید مختلفی که وجود دارد دیدن کنید.
  •  اگر می‌خواهید از پارک‌های آبی آنتالیا نهایت استفاده را داشته باشید بهتر است در فصل گرم سال به این شهر زیبا و توریستی سفر کنید. آنتالیا در فصل پاییز نیز دارای هوای بسیار مساعد بوده و در فصل پاییز از نظر گردشگری نسبتا خلوت است و شما می‌توانید با این شرایط به تمام بخش‌های این شهر رفته و از زیبایی‌های آن دیدن کنید.
  •  بهره گیری از یه تور مناسب مانند تور زیما سفر پارس می‌تواند خیال شما را از بابت یک سفر امن و مناسب راحت کند. استفاده از خدمات تور شرکت زیما سفر پارس این اطمینان را به شما می‌دهد که بتوانید با بهترین امکانات به آنتالیا سفر کنید.

گران سفر نکنید

آنتالیا به عنوان یکی از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه محسوب شده که دارای زیبایی‌های منحصر به فرد است. شما اگر قصد دارید به آنتالیا سفر کنید قطعاً استفاده از یک تور گردشگری مناسب به شما پیشنهاد می‌شود. استفاده از خدمات گردشگری و هواپیمایی زیما سفر به عنوان یک شرکت معتبر در سفرهای داخلی و خارجی است که با اطمینان می‌توانید تور آنتالیا را خریداری کنید. اگر از جمله کسانی هستید که علاقه‌مند به سفر و گردشگری هستید می‌توانید از خدمات این مجموعه دیدن کرده و یک سفر لذت بخش را تجربه کنید.

2121

کد خبر 1436925