اهمیت به توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل گفت: اهمیت به توسعه و نگهداری زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اردبیل برای ما جزو اولویت‌های اساسی و ضروری است و در این زمینه به دنبال تأمین مالی مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، محمد اهلی در بازدید از شهرک‌ صنعتی یک اردبیل اظهار داشت: اهمیت به توسعه و نگهداری زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی برای ما جزو اولویت‌های اساسی و ضروری است و در این زمینه به دنبال تأمین مالی مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستیم.

وی افزود: به همین منظور با هدف ایجاد، تکمیل و نگهداری زیرساخت‌ها، مدیریت پسماند و فاضلاب اقدامات لازم در شهرک‌های صنعتی استان انجام یافته و از مشکلاتی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم می‌توان به نبود اعتبار مشخص و پایدار برای بهسازی و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اشاره کرد.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: اگر بتوانیم این لایحه را در مجلس تصویب کنیم بدون شک در این زمینه مشکلات برطرف‌سازی می‌شود و بسترهای مناسبی برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌شود که این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

اهلی ادامه داد: اصلی‌ترین هدف برای ما کم کردن تصدی‌گری بخش دولتی است که در این زمینه مالکیت و اداره امور به سرمایه‌گذاران واگذار می‌شود تا بتوانیم با ایجاد رغبت در بین آنان مشکلات و موانع را در این زمینه برطرف‌سازی کنیم و شاهد توسعه بخش خصوصی در این راستا باشیم.

وی بیان کرد: اجرای این قانون گام مهمی برای تأمین منابع مالی پایدار در راستای خدمت‌رسانی مطلوب در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که می‌تواند در راستای افزایش رضایتمندی واحدهای صنعتی نقش شایانی ایفا کند و ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

46

کد خبر 1437009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =