تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار همدان از فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) این استان

نماینده ولی فقیه در استان همدان، گفت: پویایی دفاع مقدس در تداوم راه شهدا و رزمندگان است و ما باید مراقب باشیم در این راه دچار سستی، تنبلی و کم‌کاری نشویم.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ امام جمعه همدان به همراه استاندار، فرمانده انتظامی و رییس صدا و سیما با حضور در منزل فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان از خدمات و مجاهدت های این سردار سرافراز دفاع مقدس تقدیر کردند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان در این بازدید با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، استمرار راه شهدا و بزرگداشت یاد آنها را، نیاز امروز جامعه دانست و خواستار توجه به این امر مهم شد.

امام جمعه همدان یکی از نشانه‌های قدردان بودن جامعه نسبت به ایثارگران را درک مقام و منزلت آنها عنوان کرد و افزود: رزمندگانی که دیروز در جبهه دفاع مقدس حضور داشتند امروز در جبهه دیگری مشغول خدمت شده‌اند که یکی از آنها سردار مجیدی است.

وی با بیان اینکه باید قدردان نعمت امنیت و برقرارکنندگان آن باشیم گفت: خطری که دیروز امنیت کشور را تهدید می‌کرد امروز هم وجود دارد زیرا دشمن با نقشه‌های جدیدتر و پیچیده‌تر به دنبال رسیدن به اهداف خود است.

آیت الله شعبانی در بخش پایانی سخنانش به توجه ویژه رهبری به شهدا پرداخت و افزود: ایشان شهدای همدان را با عبارت «شهدای برجسته» معرفی کرده‌اند که یک افتخار بزرگ برای ماست.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود نیز به نام شهید خوش لفظ اشاره فرمودند که نشان دهنده آن است نام شهدای همدان بر ذهن ایشان حک شده است بنابراین باید خداوند را شاکر باشیم در دارالمجاهدین و دارالمومنین  همدان زندگی می‌کنیم.

46

کد خبر 1437231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =