اوباش سابقه‌دار منطقه اسلام‌آباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری یکی از اراذل اوباش معروف منطقه اسلام آباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز : سرهنگ «محمد معظمی گودرزی» در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد مزاحمت و برهم زدن نظم عمومی توسط یکی از اوباش سابقه‌دار در منطقه اسلام آباد کرج بررسی موضوع در دستور کار کلانتری ۳۰ اسلام آباد قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام شده و مشاهده کردند که یکی از اوباش سابقه‌دار و معروف منطقه اسلام آباد که حالت عادی نداشت، با در دست داشتن سلاح سرد، اقدام به عربده کشی و برهم زدن نظم عمومی می‌کند.

سرهنگ گودرزی با بیان این که بلافاصله ماموران وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند، اظهار داشت: پس از انتقال این اوباش سابقه‌دار به کلانتری مشخص شد که نامبرده به واسطه انجام اعمال مجرمانه تحت تعقیب مراجع قضائی است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اشاره به این که در این زمینه پرونده تشکیل و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی استان ارسال شد، تاکید کرد: کلانشهر کرج جایی برای جولان و عربده کشی اراذل و اوباش نیست و هرکس بخواهد نظم و امنیت شهر را مختل کند برابر قانون شدیدترین برخورد با او خواهد شد.

46
 

کد خبر 1437362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =