عصر شعر «اربعین حماسه» در البرز برگزار شد

مراسم عصر شعر «اربعین حماسه» به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور خانواده شهیدان جهازی در محل سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز :  «علی مرادی نور»، معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن اعلام این خبر گفت: مراسم عصر شعر اربعین حماسه به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور مسئولین، شاعران، نویسندگان، مسئولین انجمن‌های ادبی و خانواده شهیدان جهازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد . 

در این مراسم، «ناصر مقدم» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با تاکید بر لزوم گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس از حاضرین، نویسندگان، شاعران و عوامل اجرایی این برنامه تشکر کردند.

این مراسم با اجرای «سید امیر عربی» از شاعران استان البرز آغاز شد و طی آن شاعرانی از استان البرز با شعرخوانی و نویسندگانی از استان البرز با متن خوانی زینت‌بخش مراسم بودند .

در بخشی از این مراسم خواهر شهیدان جهازی در خصوص جایگاه شهید و لزوم پاسداری از خون شهدا و مسئولیت مسئولین صحبت کرد.
 
در پایان این مراسم معنوی و ارزشمند از چهار کتاب ارزشمند عرصه دفاع مقدس استان البرز با عناوین «آخرین داستان جهان»،  «آیندگان بدانند»، «شخصیت پردازی مجموعه داستانهای کوتاه دفاع مقدس» و «یحیای به خون خفته» رونمایی و از نویسندگان آنها تجلیل شد.

48

کد خبر 1437411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =