بانک‌های یزد مسیر تولید را هموارتر کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ‌یزد با تاکید بر نقش مهم بانک‌ها در مسیر رفع موانع تولید استان، گفت: ‌تعامل بانک‌ها با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع می‌تواند مسیر تولید را هموارتر کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ سیدمسعود عظیمی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن زنده یاد حمیدیا استانداری برگزار شد، اظهار کرد: اکنون که کشور درگیر جنگ اقتصادی تمام عیار است، نیاز ‌داریم نیروهای توانمند اعم از دولتی و بخش خصوصی وارد عرصه شوند و در مسیر تولید و جهش آن گام بردارند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار به نقش مهم و تاثیرگذار بانک‌های استان در مسیر رفع موانع تولید اشاره کرد و ادامه داد: خوشبختانه در استان یزد شاهد درک بالای مدیران عامل بانک‌ها و تعامل آنها با صاحبان صنایع و تولیدکنندگان هستیم که این مهم می‌تواند مسیر تولید را هموارتر کند.
عظیمی با تاکید بر حفظ اشتغال موجود استان و تقویت کارآفرینی، افزود: ارتقای گردشگری در شرایط کنونی باید به‌طور جدی در دستورکار قرار گیرد.
معاون اقتصادی استاندار در پایان خاطر نشان کرد: لازم است که فعالیت و عملکرد بانک‌های استان ‌براساس مصوبات جلسات سران سه قوه، قوانین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و بخشنامه های بانک مرکزی باشد.

48

کد خبر 1437493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =