آثار جشنواره «شهر و رسانه» در مرحله داوری  است

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و دبیر جشنواره شهر و رسانه از اقدام دبیرخانه این جشنواره برای داوری آثار رسیده خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از شهریار، سعید حاجی زاده با اشاره به شرایط  ناشی از گسترش ویروس کرونا گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار بود اختتامیه جشنواره شهر و رسانه همزمان با روز خبرنگار برگزار شود اما با توجه به شرایط پیش آمده و این که تلاش می کردیم مراسمی در خور شان و بدون محدودیت های کرونایی داشته باشیم، در روند برگزاری مراسم جشنواره با تاخیر رو به رو شدیم.  
او با اشاره به دریافت ۴۹۲ اثر از ۴۸ رسانه، افزود: به رغم اینکه شهر و رسانه یک جشنواره تخصصی در حوزه شهری است و محورهای خاصی را شامل می شود، شاهد استقبال خوب اهالی رسانه بودیم.  
دبیر جشنواره شهر و رسانه ادامه داد: تمامی آثار دریافتی پس از دسته بندی در قالب های مربوط، برای داوری به هیات داوران جشنواره تحویل داده شده و پس از اتمام داوری، مراسم اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز تاکید کرد: در صورتی که شرایط گسترش ویروس کرونا اجازه برگزاری مراسم اختتامیه را ندهد، این جشنواره با برگزاری مراسمی به صورت مجازی، برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.

48

کد خبر 1437901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =