اکران «نُه» در هنر و تجربه؛ فیلمی ترسناک از حضور نازی‌ها در ایران

فیلم بلند «نُه» به کارگردانی شاهین رشیدی که داستانی معماگونه و ترسناک دارد، با حضور بازیگرانی چون سارینا ترقی، حامد ناوشکی، مایا غضنفری، نصیر محمد رضایی، شقایق فتحی و ... در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «نُه» به کارگردانی شاهین رشیدی که در ژانر وحشت ساخته شده است، به‌زودی در سینماهای هنر و تجربه اکران خواهد شد.

«نُه» با روایتی معماگونه تلاش دارد به حضور نازی‌ها در ایران بپردازد. داستان این فیلم درباره عکاس جوان و مرموزی است که سالانه هشت جوان را انتخاب کرده و به منطقه‌ای دورافتاده می‌برد تا آیین سالانه‌اش را به جا بیاورد. شخصیت‌های قصه اما از سرنوشت هولناکی که انتظارشان را می‌کشد، بی‌خبر هستند.

در بخشی از فیلم آمده است: «یادمه یکی می‌گفت با هر پلکی که می‌زنی یه نفر یه جای دنیا می‌میره! یعنی من اگه تند تند پلک برنم، آدمای بیشتری می‌میرن؟»

شاهین رشیدی، سارینا ترقی، حامد ناوشکی، مایا غضنفری، نصیر محمد رضایی،  شقایق فتحی، ادیب وکیلی، سارینا رزاق، امیرمحمد رجبی، مهدی دراج، مهدی باقری فارسانی، ریحانه جمشیدی، هلیا باقری فارسانی و هستی باقری‌فارسانی، بازیگران «نُه» هستند که به طور مشترک توسط شاهین باباپور و شاهین رشیدی تهیه شده است.

۵۷۵۷

کد خبر 1437933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =