۳۶۰۰آگهی دولتی در ۶ماهه اول سال در قزوین توزیع شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در ۶ماهه اول سال۹۹ در استان قزوین ۳۶۹۹آگهی دولتی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در بین نشریات توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: مطابق ماده۲ بند۵ از قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اجرای قوانین مربوط به مطبوعات و نشریات و تعیین ضوابط و مقررات مربوطه و تمرکز ، توزیع و نشر انواع آگهی های دولتی و اجرای آن در داخل و خارج کشو بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در استانها از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می پذیرد.
اسماعیلی افزود: در این راستا کلیه دستگاه های اجرایی باید حداقل ۳روز قبل ازموعد چاپ ،آگهی های مورد نظر خود را بدون ذکر نام نشریه و درصورت لزوم تنها با تعیین زمان انتشار (روزنامه صبح یا عصر) و نیز دفعات چاپ آن به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال کنند که در این راستا در ۶ماهه اول سالجاری ۱۴۳۰آگهی ثبتی و ۲۲۶۹آگهی دستگاههای اجرایی توسط این اداره کل در بین نشریات استان توزیع  و سپس چاپ و منتشر شده است.
مدیرکل فرهنک و ارشاد اسلامی بیان کرد: کلیه دستگاه های اجرایی استان و همچنین مؤسسات عمومی غیردولتی، شهرداری ها، شورای اسلامی شهرها و... برای درج آگهی های مطبوعاتی موظفند از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام کنند که علیرغم مکاتبات متعدد این اداره کل، گاهی شاهد ارسال مستقیم آگهی به برخی نشریات سراسری از سوی برخی دستگاهها به ویژه نهادهای عمومی می باشیم که خلاف قوانین و مقررات موجود بوده و موجبات نارضایتی اصحاب رسانه را فراهم آورده است.

46

کد خبر 1438230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =