گلسا پوش یزد در یک دیدار نزدیک رقیب سنتی خود را شکست داد

در بازی حساس دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به میزبانی شهر سمنان تیم گلساپوش یزد در یک بازی نزدیک تیم پارس جنوبی بوشهر را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  دیدار تیم‌های پارس جنوبی بوشهر و گلساپوش یزد از چارچوب مرحله رفت دور نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی نماینده یزد همراه بود.
 در این دیدار که عصر چهارشنبه در زمین ورزش ساحلی سیمرغ شهر سمنان برگزار شد تیم گلساپوش با نتیجه ۶ بر پنج در وقت عادی به پیروزی رسید.

در این دیدار برای پارس جنوبی بوشهر  محمد جواد خسروی، مصطفی کیانی، محمد معصومی زاده و آرش کرمی (۲ گل)  موفق به گلزنی و برای نماینده یزد حمید بهزادپور، حمیدرضا دهقانی، مصطفی دهقانی، عباس رضایی و  جواد دهقانی زاده(۲ گل) موفق به گلزنی شدند.
در پایان این بازی، مصطفی دهقانی از تیم  گلساپوش بعنوان بازیکن برتر این بازی شناخته شد.
با توجه به این نتیجه می توان گفت تیم گلساپوش یزد موفق به شکست رقیب سنتی و اصلی خود برای کسب عنوان قهرمانی شد در چند سال اخیر این دو تیم همیشه مدعی قهرمانی لیگ برتر و رقابت دیدنی با یکدیگر داشته اند
این دیدار به قضاوت حمید مقدم متین و ابراهیم کرد و داوران کمک مهران خلیلی، حامد محمدی فر و امید خزایی و با نظارت داوری رضا ابراهیمی و احد نداف پور لنگرودی برگزار شد.
رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی امسال در سه مرحله برگزار شده است و تیم های فرش حداد اصفهان، پارس جنوبی بوشهر، موج سواران نوشهر و گلسا پوش یزد به دور نهایی راه یافته اند.
رقابت های دور برگشت نیز قرار است ۱۹ تا ۲۲ مهرماه جاری در شهر بوشهر برگزار شود تا قهرمان رقابت ها شناخته شود.موج سواران نوشهر در این مسابقات حاضر نشد.

کد خبر 1438407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =