۰ نفر
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
البرز به حالت آماده باش درآمد

دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران البرز گفت: این استان برای مواجهه با مخاطرات و سوانح طببیعی فصول پاییز و زمستان به حالت آماده باش در آمده است.

به  گزارش خبرآنلاین از البرز : «محمد رضا فلاح‌نژاد» افزود: بر این اساس دستورالعمل اقدامات احتیاطی (آمادگی) و پیشگیرانه فصول پاییز و زمستان، به منظور مطالعه دقیق و اتخاذ تدابیر مدیریتی درحوزه مسئولیتی و هماهنگی با دستگاه‌های مسئول با توجه به شرایط اقلیمی مناطق استان البرز به دستگاه‌های اجرایی ارسال شده است.

وی ادامه داد:  همچنین با توجه به تاکیدات استاندار البرز  و رییس ستادپیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان  اهمیت با بهره‌گیری از تمام ظرفیت منطقه‌ای و استانی  مورد توجه قرار گرفته است.

فلاح نژاد خاطرنشان کرد:  از سوی دیگر باتوجه به دستورالعمل رییس سازمان مدیریت بحران و دبیر شورای عالی مدیریت بحران کشور عملکرد تک تک فرمانداران، شهرداران و تمام دستگاه‌های عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به استان  البرز و شهرستان‌ها دراین زمینه مورد ارزیابی و سنجش قرار  می‌گیرد.

وی گفت: بر این اساس در صورت مشاهده هرگونه تخلف، کوتاهی و سهل‌انگاری از سوی دستگاه‌ها، نهادها، سازمان‌ها  برابر ماده ۲۱ قانون جدید مدیریت بحران کشور اقدام خواهد شد.

48

کد خبر 1438624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =