شناسایی ۲۳ نفر مبتلا به کرونا در استان چهارمحال وبختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : طی ۲۴ساعت گذشته تعداد ۲۳نفر مبتلا به کرونا در استان چهارمحال وبختیاری شناسایی شد.

 به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری : دکتر مجید شیرانی افزود:طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۲ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا  به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۰ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی ادامه داد :طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۳ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : هم اکنون ۱۸۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۴۷ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

شیرانی افزود : خوشبختانه طی ۲۴ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری همچنان ۲۷۳ نفر می باشد.

گفتنی است ، هم اکنون ۳۶ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1438627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =