پژمان منتظری: الخریطیات قادر به بقا در لیگ است

مدافع ایرانی الخریطیات گفت که تیمش توانایی بقا در لیگ ستارگان قطر را دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پژمان منتظری مدافع سابق استقلال و کاپیتان الخریطیات گفت که تیمش توانایی این را دارد که پس از شروع مجدد لیگ ستارگان قطر، نتایج لازم را کسب کرده و برای بقا با حریفانش بجنگد. 

این بازیکن در اظهارات خود به رسانه قطری استاد الدوحه گفت: بدون شک ما در لیگ ستارگان یک چالش بزرگ را پشت سر می گذاریم زیرا هدف ما باقی ماندن در لیگ است و قصد بازگشت به لیگ دسته دوم را نداریم.

این بازیکن اضافه کرد: الخریطیات لیاقت صعود و حضور در لیگ ستارگان را داشت و پس از اینکه دو فصل پیش به دسته پایین سقوط کرد، فصل گذشته توانست مجددا به لیگ ستارگان صعود کند بنابراین بیشتر بازیکنان تجربه کافی برای بازی در لیگ ستارگان را دارند.

وی در مورد نتایج این تیم در سه بازی اول اظهار داشت: نتایج و بازی ارائه شده توسط تیم قابل قبول است، به خصوص که تیم ما کامل نبوده و ما فقط با سه بازیکن خارجی بازی می کردیم و با این وجود در یک دیدار برنده شدیم و بنابراین این نتایج سطح اصلی تیم را نشان نمی دهد و ما هنوز در ابتدای کار هستیم. ما توانایی کسب امتیازات بیشتر در بازی های بعدی لیگ را داریم.
بازیکن ایرانی الخریطیات در مورد وقفه ایجاد شده در برگزاری بازی های لیگ ستارگان قطر صحبت کرد و اظهار داشت: شکی نیست که این فرصت خوبی برای برخی تیم ها است که ترکیب آنها کامل نشده و ما نیز یکی از آنها هستیم و طی روزهای گذشته با اضافه شدن سایر بازیکنان، تیم ما کامل تر شد و ما در دیدارهای بعدی با ترکیب متفاوتی ظاهر خواهیم شد.


وی در مورد سطح رقابت های لیگ قطر اظهار داشت: لیگ قطر پیشرفت زیادی داشته و شاهد رقابت شدید بین تیم ها در همه تیم ها هستیم.

258 41

کد خبر 1438693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =