توقف در پخش «زاویه»/ لغو مناظره «جمهوری اسلامی ایران و مسئله آمریکا»

‏روابط عمومی شبکه چهار اعلام کرد برنامه «زاویه» که بنا بود با حضور اندیشوران علوم سیاسی به بحث درباره مناسبات ایران و آمریکا بپردازد، به دلیل برخی مشکلات ناشی از اقتضائات برنامه زنده این مناظره این هفته برگزار نشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ‏برنامه زاویه که بنا بود به بهانه انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا با حضور اندیشوران علوم سیاسی به بحث درباره مناسبات ایران و آمریکا بپردازد، متاسفانه به دلیل برخی مشکلات ناشی از اقتضائات برنامه زنده این مناظره  این هفته برگزار نشد.

برنامه «زاویه» با رد گمانه‌زنی‌ها درباره مخالفت صداوسیما با بررسی موضوع یادشده، مصمم است طی قسمت‌های بعدی مناظره «جمهوری اسلامی ایران و مسئله آمریکا» را برگزار کند.

به احترام مخاطبان فهیم برنامه و پاسداشت علم در ایران، با وجود تنگناها، همچنان در زاویه برای طرح دیدگاه‌های متنوع و ارتقای کیفیت مناظره‌ها تلاش می شود.

روابط عمومی شبکه چهار اعلام کرد: در شبکه چهار، با امید به یاری خداوند، توجه اصحاب و اهالی علوم انسانی و همراهی مخاطبان فرهیخته برنامه، موضوعات روز را در دستور کار مناظرات دارند و این مجله تصویری و تخصصی حوزه علوم انسانی, چهارشنبه هر هفته طبق روال  گذشته ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.

به دلیل تغییرات کنداکتور از ۱۶ مهر تا ۲۶ مهر، زاویه نیز مانند سایر برنامه های شبانه ساعت ۲۳ پخش نخواهد شد و از ۳۰ مهر ماه مجدد به جدول پخش باز خواهند گشت.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1438965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امیر IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
    0 0
    آزادی بیان خوبی داریم کلا.