واکنش فدراسیون به شایعه جنجالی درباره پرسپولیس

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: روابط بین الملل فدراسیون درباره مباحث منتشره پیرامون موضوع پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

بر این اساس و پیرو اخبار کذب منتشره توسط برخی از حاشیه سازان به اطلاع می رساند رای مربوط به پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس، روز ۱۲ آگوست به باشگاه و فدراسیون ابلاغ و باشگاه پرسپولیس از آن تاریخ یک ماه فرصت داشته است بدهی خود به وی را پرداخت و رسید پرداختی را برای فیفا و فدراسیون فوتبال کشورمان ارسال نماید.

با توجه به عدم پرداخت بدهی ظرف مهلت مقرر، از تاریخ ۱۲ سپتامبر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به مدت یک فصل بسته خواهد ماند. بدیهی است به محض پرداخت بدهی توسط باشگاه و ارسال اسناد مثبته، پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز خواهد شد. گفتنی است، تمام نقل و انتقالات پرسپولیس در بازه زمانی تعیین شده و قبل از تاریخ ۱۲ سپتامبر صورت گرفته است.

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1438973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رحمانی مهابادی IR ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
  11 2
  ان چنان پرده بر افتاده که سراسیمه واقعیتها را کتمان می کنند ... دفاع بد هزار بار مخرب تر از بی تفاوتی است همه می دانند دیگه چرا دفاع بد وناشیانه می کنید... جناب وزیر به مرده استقلال هم رحم نمی کند
 • IR ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
  12 2
  فدراسیون فوتبال چجوریه روز جمعه تعطیل با اظطراب و واهمه بیانیه داده مگه داریم
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
  8 1
  بقدری این فدراسیون پاک دست و راستگو ئه برای هیچ کس شکی باقی نموند که این کار شما هم کاملا بر مبنای رعایت کامل اصول و مقررات بوده!!!!