نقاط قوت پرسپولیس از نگاه روزنامه عربستانی

روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارشی به بررسی شرایط دو تیم النصر عربستان و پرسپولیس در آستانه لیگ قهرمانان آسیا پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس و النصر امروز از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. روزنامه الشرق الاوسط عربستان به بررسی شرایط دو تیم پرداخت و در این گزارش خود نوشت: النصر به خوبی می‌داند که پرسپولیس تیم خطرناکی است. یکی از شاخصه‌های شکل بازی این تیم ارسال سانتر از جناحین است و مایکون مدافع برزیلی باید با تلاش زیاد این خطر را دفع کند. سرعت انتقال بازی و ضد حملات سریع از دیگر خصوصیات بازی پرسپولیس است و قدرت جسمانی که فوتبال ایران با این شاخصه شناخته می‌شود.

در ادامه این گزارش می‌خوانیم: پرسپولیس با عملکردش در این رقابت‌ها همه را شگفت‌زده کرد. آنها فقط یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردند. در دفاع بسیار منظم ظاهر می‌شوند و بازیکنان بلند قامتشان به خوبی می‌دانند چگونه از توپ‌های ارسالی استفاده کنند. در ترکیب پرسپولیس بشار رسن با 246 پاس صحیح بهترین آمار را به نام خودش ثبت کرده است. در زمین مبارزه‌ای بین خالد الغنام 19 ساله با وحید امیری در جناح چپ پرسپولیس شکل خواهد گرفت.

النصر با هدایت ویتوریای پرتغالی از نظر فردی با استفاده از بازیکنان صاحب نام و تاثیرگذار نسبت به حریف خودش برتری دارد هرچند هر دو تیم برای رسیدن به اولین قهرمانی خودشان در این رقابت‌ها تلاش می‌کنند.

256 251

کد خبر 1439141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =