ضرورت ثبات بازار مرغ و تخم‌مرغ در قزوین

رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: برای رسیدن به ثبات نسبی در بازار مرغ و تخم‌مرغ که متاسفانه نارضایتی تولید کننده و مصرف کننده را به دنبال داشته نیازمند رفع مشکلات آنی در این زمینه هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عزیزالله افضلی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به نوسانات ارزی موجود در کشور و مشکلاتی که این نوسانات در قیمت‌ها ایجاد کرده، اظهار کرد: با توجه به اینکه دولت در زمینه تامین کالاهای اساسی ارز دولتی در اختیار دستگاه‌ها قرار می‌دهد لذا باید اقدامات موثری مبنی بر جلوگیری از افزایش این نوع محصولات به عمل آید.
افضلی تصریح کرد: امیدواریم مسوولان ذیربط فرآیند لازم را در جهت تسهیل ورود کالا و محصولات مورد نیاز جامعه را فراهم کنند تا در موضوع فراوانی کالا، تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها با اتفاقات خوشایندی روبرو شده و از این طریق نیز توان خرید مردم بالاتر برود.
او افزود: سود نهایی و اصلی در بازار مرغ و تخم مرغ در نهایت به جیب دلالان سرازیر می شود که این مساله به هیچ عنوان مطلوب نیست.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تاکیدکرد: با مدیریت صحیح، نظارت مستمر در بازار و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم از سوی دستگاه‌های ذیربط می توان بسیاری از مشکلات موجود را برطرف کرد.

46

کد خبر 1439208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =