گواهینامه ۶آزمایشگاه همکار در قزوین تمدید شد

مدیرکل استاندارد استان قزوین گفت: در کمیته‌های تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و شرکت های بازرسی؛ با تمدید فعالیت ۶آزمایشگاه همکار استان موافقت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سیروس صارمی، مدیر کل استاندارد استان قزوین گفت: در طی شش ماه نخست سال جاری در کمیته های تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و شرکت های بازرسی که به طور مستمر برگزار می شود با تمدید فعالیت ۶ آزمایشگاه همکار استان موافقت شد.
صارمی بیان کرد: در این کمیته ها که با حضور کارشناسان مرتبط هر صنعت به دبیری ریاست اداره تایید صلاحیت استاندارد قزوین برگزار شده است با تمدید  گواهینامه فعالیت آزمایشگاه های همکار معیار گستر کاسپین در زمینه اوزان سبک، فناوران محیط زیست و انرژی دانا در زمینه کالیبراسیون، پاکنام در زمینه شیمیایی، فیروز در زمینه شیمیایی، آلومتک در زمینه برق و الکترونیک و آینده سازان پاک سوز کاسپین در زمینه مکانیک و فلزشناسی موافقت شد.
مدیرکل استاندارد قزوین افزود: در شش ماه نخست سال جاری گواهی فعالیت آزمایشگاه همکار سنجش سازه مینودر در زمینه ساختمانی، بهینه سازان ۱۹۹۹ در زمینه برق و الکترونیک، آذر کاوین در زمینه شیمیایی و پیرایه زیست قزوین در زمینه های رنگ و انگ فلزات گرانبها ابطال شد. 
وی ضمن تاکید بر نظارت مستمر کارشناسان استاندارد بر عملکرد آزمایشگاه های همکار اظهارکرد: در طی همین مدت و با توجه به محدودیت های مربوط به پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا ۴۲مورد بازرسی و بازدید از آزمایشگاه های همکار صورت گرفته است.

46

کد خبر 1439213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =