نماینده مردم بابلسر در مجلس: الگوی ما باید الگوی مدیریت دوران دفاع مقدس باشد

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما امروز مدیران پشت میز نشین نمی‌خواهیم، گفت: الگوی ما باید الگوی مدیریت دوران دفاع مقدس باشد.

به گزارش خبرآنلاین از بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده شامگاه جمعه در یادواره شهدای قادی‌محله هادی‌شهر از توابع بخش رودبست شهرستان بابلسر اظهار داشت: مراسم شهدا فرصتی است تا از شهدا گفته شود و از سیره و روش آنها برای حال و آینده الگوهایی در همه زمینه‌ها استخراج شود. چه از جهاد با دشمن و مقابله با آن در دفاع از دین و کیان کشور و ملت و چه از سازندگی و پیشرفت برای آبادانی کشور و چه از کسب اقتدار و استقلال برای ملت و کشور در عرصه بین المللی است.

وی افزود: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تمام وجود نصایح، دغدغه‌ها و پیام‌های آخرین لحظات عمر شهدای عزیزمان را که در وصیت‌نامه‌های‌شان شنیده‌ایم همواره آن را در وجود و اعمال خود، چون عبادت خدای متعال بازخوانی و خود را عامل به آن می‌دانیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز ما کوله‌باری از دغدغه‌های شهدا را همواره به همراه داریم و هرگز بغض‌های فرو خورده پدران و اشک‌های مادران شهدا و نگاه‌های معنادار فرزندان شهدا را از یاد نخواهیم برد.

باقرزاده با طرح این پرسش که آیا تاکنون توانسته‌ایم به آنچه گفته‌اند عمل کنیم و آیا جوابی برای شهدا در روز قیامت خواهیم داشت، تصریح کرد: ما یادواره شهدا می‌گیریم تا در این گردهمایی‌ها، اینچنین با شهدا تجدید بیعت کنیم و به آنها اعلام کنیم که ما چون شما در مقابل تمام ستمگران و ظالمان جهان و خیانت به خون شهدا ایستاده‌ایم و با شما بیعت می‌کنیم که براساس فرمایشات و سفاشات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری مدافع اقشار آسیب‌پذیر جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه در این مسیر الگوی ما باید الگوی مدیریت جنگ باشد، تاکید کرد: مدیریت باید مدیریت جهادی باشد و به‌قول سردار دل‌ها، مدیریت بیا نه مدیریت برو و ما امروز مدیران پشت میز نشین نمی‌خواهیم. ما مدیرانی می‌خواهیم که در وسط میدان باشند و بقیه را فرا بخوانند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز ما باید به جوانان نخبه‌ی خود اعتماد و تکیه کنیم و به فرموده رهبر انقلاب اسلامی، آنان را تهدید ندانیم بلکه یک فرصت استثنایی برای پیشرفت کشور بدانیم. آیا مدیریت امروز ما به دست جوانان نخبه، لایق، مومن و متعهد است یا به دست مدیران پیر، خسته و فرتوت است.

باقرزاده با اشاره به گرانی‌های افسار گسیخته، تورم، بیکاری و بی‌عدالتی تصریح کرد: آنچه که امروز مردم از آن رنج می‌برند، بی‌عدالتی‌های موجود است.

وی با اشاره به اینکه شهدا رفتند تا ریشه‌ی فساد اداری، اخلاقی و اقتصادی نباشد و آیا واقعا" به رفتار و عمل شهدا عمل شده است، گفت: با شهدا پیمان می‌بندیم که بر داشته‌های خود در کشور تکیه کنیم و با عمل به اقتصاد مقاومتی از این گردنه صعب‌العبور که دشمنان قسم خورده برای ما مهیا کرده‌اند به سلامت بگذریم و باور داریم که با همت همه مردم شریف و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این انقلاب را به حکومت حضرت مهدی(عج) خواهیم رساند.

46

کد خبر 1439308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =