رونمایی از کتاب دفاع مقدس " ماه پنهان نمی ماند " در مازندران

کتاب " ماه پنهان نمی ماند " با موضوع نقش زنان مازندران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رونمایی شد.

به گزارش خبرآنلاین از ساری : مراسم رونمایی از کتاب "ماه پنهان نمی‌ماند" با موضوع نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بعد از ظهر امروز با حضور آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران، سعادتی و زارعی نمایندگان مردم بابل و ساری در مجلس شورای اسلامی، مسلمی و ملکی فرماندهان سپاه کربلای مازندران و حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، طوسی و ولی پور مدیران کل بانوان و خانواده و کتابخانه‌های عمومی مازندران، خانواده شهدا و حضور میهمان ویژه این مراسم سردار کمیل کهنسال مشاور فرمانده کل سپاه در ساری برگزار شد.

سمیه قاسمی طوسی، مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران در حاشیه رونمایی از این کتاب دفاع مقدسی اظهار داشت: این کتاب سندی ارزشمند بوده که توسط جواد صحرایی رستمی به رشته تحریر درآمده است.

وی افزود: نویسنده در فرآیند تدوین این اثر نیز  برای ارائه تصویری واقعی از حضور حماسی بانوان مازندرانی  در انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی، سراغ اسناد تاریخی رفت و با زنان، همسران و مادران سرداران و شهدای زیادی گفت و گو  و خاطرات مستقیم این شیرزنان را در کتاب ذکر کرد تا ضمن ثبت در تاریخ، در دسترس همه علاقمندان باشد.

این اثر با همکاری و  حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،  اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به چاپ رسیده است.

روایت تصویری مراسم رونمایی از کتاب مورد نظر را در لنز دوربین فاطمه کواکبیان مشاهده کنید.

46

کد خبر 1439312

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =