۶۶۹ خانواده مددجو در چهارمحال و بختیاری تسهیلات اشتغال دریافت کرده‌اند

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۶۶۹ خانواده مددجو تحت حمایت این نهاد تسهیلات اشتغال دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری :  علی ملک پور ضمن اشاره به اعطای تسهیلات اشتغال از محل صندوق امداد ولایت و بانک‌های عامل طرف قرارداد به مددجویان بیان کرد: تسهیلات اشتغال با رویکرد خوکفایی و کسب اشتغال پایدار به مددجویان پرداخت می‌شود.
وی بابیان اینکه بازپرداخت این تسهیلات بلندمدت، همراه با دوره تنفس و همچنین با کمترین میزان سود است افزود: در طول این مدت ۲۲ میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به ۶۶۹ خانواده مددجو پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به نحوه پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان گفت: در ابتدا طرح‌های اشتغال توسط مددجویان به کارشناسان این نهاد ارائه که پس از بررسی جهت دریافت تسهیلات به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و بانک‌های عامل طرف قرارداد معرفی می‌شوند.پس از اجرای طرح نیز کارشناسان کمیته امداد به صورت مرتب از این طرح‌ها بازدید می‌کنند.
ملک پور ادامه داد: از مجموع ۶۶۹ طرح، ۲۳۸ طرح در زمینه دامپروری و مابقی نیز در زمینه کشاورزی، صنایع دستی، صنعت و معدن، خدماتی، زنبورداری، فرش و حمل و نقل تسهیلات اشتغال دریافت کرده‌اند.

کد خبر 1439478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =