۰ نفر
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
یکی دیگر از همراهان ترامپ کرونایی شد

فارس نوشت: یک مقام کاخ سفید در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی «سی‌ان‌ان» ابتلای یکی از دستیاران رئیس‌جمهور آمریکا را که از نزدیک با وی کار می‌کند، تایید کرد.

«نیکلاس لونا» دستیار نزدیک دونالد ترامپ که روز و شب او را همراهی می‌کند و وظایفش طیف گسترده‌ای، از آماده کردن متن سخنرانی‌ها و رسیدگی به اوراق رئیس‌جمهور تا هماهنگ کردن تعاملات و حتی مسائل شخصی وی را دربر می‌گیرد، به کرونا مبتلا شده است.

یک مقام کاخ سفید در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی «سی‌ان‌ان» ابتلای وی را تایید کرد. ابتدا پایگاه خبری «بلومبرگ» این خبر را اعلام کرد اما تاکنون کاخ سفید درباره آن اظهارنظر نکرده است.

روز جمعه، تست کرونای ترامپ و همسرش ملانیا، مثبت اعلام شد و پس از آن نیز گزارش‌هایی از ابتلای دستکم ۹ تن از کارکنان و خبرنگاران و نمایندگان کنگره که در کاخ سفید حضور داشتند نیز مورد تأیید قرار گرفت. بامداد شنبه نیز رسانه‌های آمریکایی از انتقال رئیس‌جمهور آمریکا به بیمارستان نظامی والتر رید خبر دادند و درمان وی در این بیمارستان آغاز شده است.

بعد از برگزاری اولین مناظره انتخاباتی میان دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در شهر کلیولند ایالت اوهایو، مقامات این شهر گفته‌اند تست کرونای یازده نفر مثبت اعلام شده است. این مقامات مشخصاً گفته‌اند که ویروس از دست‌اندر‌کاران این مناظره به این افراد منتقل شده است.

310 310

کد خبر 1439498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =