تقویت زیرساخت‌های ارتباطی موجب افزایش رفاه مردم می‌شود

امام جمعه قزوین گفت: زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی فرصتی برای تقویت عدالت و معیشت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه استان قزوین در دیدار محمدرضا نصرآبادی سرپرست مخابرات قزوین اظهار کرد: ان‌شاءالله بتوانید با فعالیت‌های جهادی حوزه خدمت‌رسانی مخابرات و ارتباطات را به صورت جهشی گسترش دهید و سهم بیشتری در ارتقای رفاه مردم داشته باشید.
عابدینی با بیان اینکه دین جدای از دنیا نیست، تصریح کرد: همانطور که شهید مطهری فرمودند دین از سیاست جدا نیست، در عرصه‌های اقتصادی نیز همین گونه است و دین از هیچ بخشی از زندگی انسان جدا نیست و باید پاسخگوی تمام نیازهای روز انسان باشد.
امام جمعه قزوین بیان کرد: نسخه‌هایی که دین برای زندگی انسان ارائه می‌دهد آنقدر باید فاخر باشد که از نسخه‌هایی که در تمام عالم ارائه شده است، برتر باشد چرا که پشتوانه‌های معنوی عظیمی در دین وجود دارد.
عابدینی تأکید کرد: اسلام دین زندگی است و ریز و درشت مسائل زندگی در قرآن و دین آمده است. نماز ستون دین است اما منظور از نماز صرفاً نماز خواندن نیست بلکه اقامه کامل دستورات دین در جامعه است که با اقامه تمام بخش‌ها می‌توانیم جامعه‌ای متعالی داشته باشیم.
نماینده ولی فقیه استان قزوین معیشت و عدالت را دو مقوله تحول آفرین در جامعه معرفی کرد و گفت: رسالتی که امروز بر عهده ما گذاشته شده است، بهبود شرایط عدالت و معیشت است و ان‌شاءالله تلاش کنید با فرصت‌های ارتباطی و زیرساخت‌های مخابراتی عدالت و معیشت در جامعه بهبود پیدا کند.

46

کد خبر 1439618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =