توزیع بسته معیشتی بین خبرنگاران بسیجی چهارمحال و بختیاری آغاز شد

ایرنا نوشت:مسوول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری از آغاز توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی بین اصحاب رسانه عضو بسیج رسانه استان خبر داد.

سرهنگ البرز لله‌گانی  در رزمایش مواسات و همدلی افزود: این بسته‌های معیشتی به ارزش ۶ میلیارد ریال تهیه و  بین خبرنگاران بسیجی فعال در استان توزیع می‌شود.
وی، با اشاره به نقش رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی شفاف، سریع و همچنین فرهنگ‌سازی در ایام کرونا در خصوص رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، رعایت بهداشت فردی و همچین محدودیت‌های کرونایی گفت: اصحاب رسانه و فعالان مطبوعات نقش قابل قبولی در آموزش عمومی، آرام سازی فضای ذهنی جامعه و افزایش آرامش و امید عمومی در جامعه داشتند و در همراه و کنار کادر درمان و در خط مقدم جبهه اطلاع‌رسانی  بودند.
وی با اشاره به تعطیل شدن فعالیت رسانه‌های مکتوب در ایام کرونا افزود: رسانه‌های استان از فضای مکتوب به فضای مجازی رفتند و کار اطلاع رسانی و فرهنگسازی را در این فضا آغاز کردند.
لله‌گانی اظهار داشت: اصحاب رسانه با تعطیل شدن فضای کار رسانه به گروه‌های بسیج پیوستند و در تولید ماسک، اطلاع‌رسانی در فضای مجازی و همچنین ضدعفونی کردن معابر و محیط دفتر کار خود پرداختند.
وی با اشاره به اجرای طرح خبرنگاران "همدل" گفت: اصحاب رسانه استان در این طرح نیز مشارکت چشمگیر و فعال داشتند.
مسوول بسیج رسانه چهارمحال وبختیاری گفت: اصحاب رسانه در راستای بیانیه گام دوم انقلاب نیز نقش خوبی ایفا کردند و در خصوص آثار این بیانیه و همچنین تبیین این بیانیه  اطلاع رسانی داشتند.

46

کد خبر 1439894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =