ایرلاین‌های بدهکار سوختی زمین‌گیر می‌شوند

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور گفت:با وجود اینکه ایرلاین‌ها سوخت دریافت کرده‌اند، اما اقدام به تسویه حساب نمی‌کنند.

کرامت ویس کرمی با اشاره به عدم پرداخت برخی از ایرلاین های کشور نسبت به بهای مصرفی سوخت خود گفت:در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی به صورت اعتباری سوخت دریافت می‌کنند و متاسفانه تعدادی از این ایرلاین‌ها به شرکت پخش و فرآورده های نفتی به علت دریافت سوخت و عدم بهای آن بدهکار هستند.

او ادامه داد: این ایرلاین‌ها بدهی خود را پرداخت نمی‌کنند و ما از طریق مختلف به دنبال وصول بدهی‌های معوقه هستیم تا مبالغ سوخت را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی واریز کنیم.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور اضافه کرد:شرکت‌های هواپیمایی درحال جابجایی مسافر هستند و بلیت را زمانی تحویل می‌دهند که بهای آن را دریافت کنند، اما در مورد سوخت این اتفاق نمی‌افتد و به صورت یارانه ای خریداری می شود.

ویس کرمی اضافه کرد: با وجود اینکه ایرلاین ها سوخت خود را به موقع دریافت می‌کنند اما تسویه حساب در موعد مقرر انجام نمی‌شود و ما هم در حال پیگیری از روش‌های مختلف هستیم و در صورت عدم پرداخت بدهی این ایرلاین ها زمین گیر می‌شوند.

او تصریح کرد:در حال حاضر تمامی شرکت‌های هواپیمایی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بدهکار هستند.
۲۲۳۲۲۵
کد خبر 1439975

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =