پاسخ سرمربی سابق پرسپولیس به یک سوال مهم

ایرنا نوشت: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنان پرسپولیس ذاتا برنده هستند و این میل به پیروزی است که باعث موفقیت این تیم شد.

پرسپولیس پس از جدایی برانکو، فصل را با گابریل کالدرون آغاز کرد. این مربی توانست در نیم فصل اول تیم را در صدر جدول تحویل یحیی گل‌محمدی دهد تا این مربی نیز با پرسپولیس روزهای خوبی را تجربه کند.

حالا کالدرون درباره موفقیت گل‌محمدی در لیگ قهرمانان آسیا و نتایج فوق العاده پرسپولیس می‌گوید: «پرسپولیس یک تیم بزرگ در آسیاست و در تمام طول فصل فوق‌العاده بودند، مخصوصا طوری که رقابت می‌کنند، سطح رقابت بازیکنان تیم بی نظیر است. ذاتا برنده هستند.»

کالدرون تاکید می‌کند از موفقیت پرسپولیس خوشحال است: «پرسپولیس تیم بزرگی است و سال به سال این را نشان داده است. پرسپولیس توانست تیم‌هایی که از لحاظ مالی خیلی قوی بودند را حذف کند، مثل الدحیل در مرحله گروهی، السد و النصر. این کار را فقط زمانی می‌توانید انجام دهید که بازیکنان بزرگ و میل زیاد به برنده شدن داشته باشید.»

آیا پرسپولیس می‌تواند جام بگیرد؟ کالدرون می‌گوید: «بله. البته هنوز یک فینال باقی مانده است. تیم‌هایی که به فینال می‌رسند، بهترین ها هستند و با یک بازی می توانند قهرمان شوند و امیدوارم اینطور شود.»

256 41

کد خبر 1440017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =