تعمیرات فصلی شبکه گازرسانی استان قزوین آغاز شد

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، تعمیرات فصلی شبکه گازرسانی را از اولویت‌های این شرکت برای گازرسانی پایدار برای گذر از فصل سرما دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با اشاره به اینکه تعمیرات اساسی تضمینی برای تولید پایدار گاز برای جامعه هدف در فصل سرما است، گفت: هدف از انجام تعمیرات اساسی به ویژه حذف حوضچه های شیر دفنی در راستا ایمن سازی شبکه های توزیع گاز، جلوگیری از نشتی های احتمالی و پایدار کردن جریان گاز در فصل سرما برای مشترکان این استان است.
مفردبوشهری اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های تعمیراتی این شرکت برای آماده سازی فصل سرما حذف شیر حوضچه ای و اضافه کردن شیر دسته بلند بر روی خط تغذیه 8اینچ شهر اقبالیه بود که از خط 24اینچ رینگ شهر قزوین منشعب شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با تاکید بر آمادگی همه کارکنان به ویژه کارکنان بهره برداری در ارائه خدمات به موقع در فصل سرد تصریح کرد: بازدید و بررسی تأسیسات از جمله ایستگاه های گاز، خطوط شبکه و شیرهای گاز در اولویت کاری واحدهای بهره برداری در ۶ ماهه ابتدایی امسال قرار داشته که خوشبختانه به نحو مطلوب انجام شده است.

46

کد خبر 1440069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =