افتتاح و کلنگ‌زنی ۴ پروژه عمرانی و تولیدی در پیرانشهر

استاندار آذربایجان‌غربی در سفر خود به شهرستان پیرانشهر ۴ پروژه عمرانی و تولیدی به میزان ۱۲۴ میلیارد تومان را افتتاح و کلنگ‌زنی کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در سفری یک‌روزه به شهرستان پیرانشهر در جنوب استان ۴ پروژه عمرانی و تولیدی را افتتاح و کلنگ‌زنی کرد که این پروژه‌ها برای یک‌صد نفر اشتغالزایی به همراه دارد.

وی در این سفر ساختمان مدیریت توزیع برق این شهرستان را با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال و فاز دوم شرکت تولیدی موکریان کامپوزیت آلومینیوم تولید "ورق پی‌وی‌سی یووی" با سرمایه گذاری ارزی ۴۰۰ هزار یورو و سرمایه گذاری ریالی ۴۵ میلیارد ریال با ظرفیت تولید سالانه ۳۵۰۰ تن و ایجاد ۱۵ فرصت شغلی را افتتاح کرد.

شرکت تولیدی آرد مهر آسای غرب در زیربنای ۱۱ هزار مترمربع و تولید سالانه ۴۸ هزار تن آرد با حجم سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی و ایجاد فرصت شغلی برای ۷۲ نفر دیگر پروژه افتتاحی در جریان سفر استاندار آذربایجان‌غربی به پیرانشهر بود.

در این سفر همچنین کلنگ آغاز عملیات احداث راه روستایی محور رزگاری به اندیزه به طول ۸ کیلومتر و صرف اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال به زمین زده شد.

46

کد خبر 1440116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =